ناحیه کاربری
;

درباره ایرلاین لوفتانزا:

ایرلاین لوفتانزا در سال 1950، فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر یکی از گران ترین و با کیفیت ترین خطوط هوایی به حساب می آید. هواپیمایی لوفتانزا با داشتن 280 فروند هواپیما یکی از بزرگ ترین ایرلاین ها می باشد و دفتر اصلی آن در شهر کلن کشور آلمان است. ناوگان هوایی لوفتانزا به 197 مقصد بین المللی که شامل 78 کشور می باشد، پرواز دارد. در حال حاضر پروازهای داخلی هواپیمایی لوفتانزا به 18 مقصد گوناگون در کشور آلمان منتهی می شود.

دریافت کارت پرواز:

ایرلاین لوفتانزا به منظور سهولت در دریافت کارت پرواز، نرم افزاری (و یا وبسایت لوفتانزا) ارائه نموده است که مسافرین می توانند به وسیله گوشی همراه خود 23 ساعت قبل از پرواز نسبت به رزرو صندلی خود اقدام و از طریق ایمیل و یا پیامک، کارت پرواز خود را دریافت نمایند.

کلاس های پرواز

فرست کلاس: صندلی های به کار رفته در سالن فرست کلاس این هواپیمایی، از قابلیت تخت خواب شدن بهره مند است. ایرلاین لوفتانزا با طراحی پورت بر روی صندلی های این سالن، امکان شارژ دستگاه الکترونیکی را برای مسافرین مهیا نموده است.

بیزینس کلاس: سالن بیزینس کلاس هواپیمایی لوفتانزا به منظور ارائه امکانات رفاهی بهتر، مجهز به صندلی های تخت خواب شو می باشد. همچنین استفاده از امکانات صوتی و تصویری از دیگر خدمات سالن بیزینس کلاس ایرلاین لوفتانزا می باشد.

اکونومی کلاس: سالن اکونومی ایرلاین لوفتانزا سعی دارد تا با ارائه خدمات رایگان غذا و نوشیدنی، سفری به یاد ماندنی برای مسافرین رقم بزند. همچنین ارائه خدمات صوتی و تصویری از دیگر خدمات این سالن می باشد.

پرمیوم اکونومی: یکی دیگر از سالن های هواپیمایی لوفتانزا، سالن پرمیوم می باشد که با تعویض صندلی های این سالن در سال 2014، مسافرین بیشتری را به خود جذب نموده است.

بار دستی مجاز:

میزان بار دستی که مسافرین در کلیه کلاس های ایرلاین لوفتانزا می توانند داخل هواپیما همراه داشته باشند معادل 8 کیلوگرم و در ابعاد 23*40*55 می باشد. لازم به ذکر است که بدانید در سالن اکونومی، مجاز به حمل تنها یک کیف و در سالن فرست و بیزینس کلاس می توانید دو کیف همراه خود به داخل هواپیما ببرید.

پذیرش بار مجاز:

میزان بار مجاز در ایرلاین لوفتانزا با توجه به سالن ها مقدار متفاوتی دارد. در صورتی که با سالن اکونومی و یا پریمیوم سفر می کنید میزان بار مجاز برابر 23 کیلوگرم می باشد. همچنین میزان حمل بار برای مسافرین بیزینس و فرست کلاس 32 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

ناوگان های هوایی:

هواپیماهای لوفت‌هانزا

زمان بندی ۷۶ %
پرواز های با تاخیر ۹ %
کنسل شده ۲ %
بار دستی ۱۰کیلو
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل