ناحیه کاربری
;

درباره ایر لاین امارات:

ایرلاین امارات در سال 1985، فعالیت خود را با دو هواپیما آغاز نمود اما امروزه بزرگترین ناوگان های هوایی A380 و بوئینگ 777 تحت مالکیت این ایر لاین می باشد. هواپیمایی امارات دارای 265 ناوگان هوایی است و به 155 مقصد گوناگون پرواز دارد. به صورت هفتگی بیش از 1500 پرواز از مبدا دوبی به سوی کلیه قاره ها انجام می گیرد. در سال 2017، ایرلاین امارات از دیدگاه مسافرین، برترین هواپیمایی اعلام گردید. جالب است بدانید اولین مدرسه آکادمیک آموزش بهبود پرواز توسط امارات برگزار شد. امروزه ارزش برند ایر لاین امارات به بیش از 7.7 بیلیون دلار رسیده است.

دریافت کارت پرواز:

ایرلاین امارات به منظور سهولت در دریافت کارت پرواز توسط مسافرین، در برخی از فرودگاه ها سامانه بوردینگ الکترونیک (E Boarding) را ارائه نموده است، به این وسیله مسافرین می توانند به صورت آنلاین و بدون صرف زمان فراوان، کارت پرواز خود را تهیه نمایند.

کلاس های پرواز

فرست کلاس: روکش صندلی های به کار رفته در سالن فرست کلاس این هواپیمایی از چرم مصرف شده در خودرو بنز می باشد. همچنین در این سالن می توانید دما و نور محیط را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. ایرلاین امارات با طراحی سالن فرست کلاس، این امکان را برای مسافرین مهیا نموده است که هر زمان که می خواهند غذای خود را سفارش داده و میل کنند.

بیزینس کلاس: سالن بیزینس کلاس هواپیمایی امارات شامل 777 صندلی چرمی کاملاً راحت است. تلویزیون های این سالن با نمایش 3500 کانال متفاوت زمان سفر را برای شما کوتاه تر خواهند نمود. صندلی های بیزینس کلاس با به همراه داشتن پریز برق بر روی خود، مانع از اتمام شارژ موبایل شما می گردد و همچنین تعبیه یک میز کوچک در جلوی صندلی، کار را برای مسافرین راحت تر نموده است.

اکونومی کلاس: علاوه بر فرست کلاس و بیزینس کلاس، در سالن اکونومی نیز می توانید با استفاده از نمایشگرهای 3 بعدی در طول مسیر، از سفر خود لذت ببرید. هواپیمایی امارات با ارائه خدمات اینترنت بی سیم، این امکان را مهیا می سازد تا مسافرین در طول مسیر به فعالیت های کاری خود بپردازند. مواد غذایی ارائه شده توسط این هواپیمایی کاملاً تازه بوده و حتی اگر از رژیم خاصی پیروی می کنید غذاهای کاملاً رژیمی به شما ارائه خواهد شد.

بار دستی مجاز:

میزان بار دستی که مسافرین در کلیه کلاس های ایرلاین امارات می توانند داخل هواپیما همراه داشته باشند معادل 7 کیلوگرم و در ابعاد 20*38*55 می باشد. همچنین برای کودکان زیر دو سال همراه داشتن کیف زیر 5 کیلوگرم بلامانع است.

پذیرش بار مجاز:

میزان بار مجاز در ایرلاین امارات با توجه به سالن ها مقدار متفاوتی دارد. در صورتی که با سالن اکونومی سفر می کنید میزان بار مجاز برابر 30 کیلوگرم می باشد. همچنین میزان حمل بار برای مسافرین بیزینس کلاس 40 کیلوگرم خواهد بود. اما در صورتی که با فرست کلاس سفر می کنید، میزان بار مجاز برای شما 50 کیلوگرم می باشد؛ همچنین برای کودکان زیر 2 سال حمل بار تا 10 کیلوگرم امکان پذیر است. لازم به ذکر است که به منظور سفر به کشورهایی از قبیل کانادا و آمریکا می توانید برای سالن اکونومی 23 کیلوگرم و برای سالن های بیزینس و فرست کلاس تا 32 کیلوگرم بار اضافه به همراه داشته باشید.

ناوگان های هوایی:

زمان بندی ۷۵ %
پرواز های با تاخیر ۱۱ %
کنسل شده ۱ %
بار دستی ۱۰ کیلو
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل