ناحیه کاربری
;

درباره ایرلاین ترکیش:

ایرلاین ترکیش که در سال 1993 فعالیت خود را آغاز نمود، متعلق به کشور ترکیه است. این ایرلاین مسافرین را در 120 کشور و 302 مقاصد گوناگون جابجا می نماید. ایرلاین ترکیش دارای 15 ناوگان هوایی باربری می باشد و قابلیت پرواز به 73 مقاصد در سطح جهان را دارد. مقر ایرلاین ترکیش در فرودگاه های آتاتورک و سابیحا گوکچن در شهر استانبول می باشد؛ همچنین مدرسه آکادمیک آموزش پرواز این هواپیمایی در سال 2004 راه اندازی گردید.

دریافت کارت پرواز:

خدمات دریافت آنلاین کارت پرواز که توسط هواپیمایی ترکیش ارائه می گردد از 22 الی 24 ساعت قبل از پرواز قابل دسترس است. همچنین مسافرین می توانند با ارائه مدارک مسافرتی از کانتر دریافت کارت پرواز فرودگاه، کارت خود را دریافت و بارشان را نیز تحویل دهند.

کلاس های پرواز

فرست کلاس: سالن فرست کلاس ایرلاین ترکیش با ارائه حوله های گرم و سرد پس از استقرار مسافرین در جایگاهشان، محیط دلچسبی را برای آن ها به ارمغان می آورد. همچنین ارائه نوشیدنی به هنگام ورود از دیگر خدمات خوشامد گویی این ایرلاین می باشد. لباس خواب، پاپوش و منوی غذا و نوشیدنی های متنوع از دیگر خدماتی است که توسط ترکیش ارائه می شود. نمایشگر 3 اینچی با پخش 200 فیلم متنوع، سرگرمی مناسبی برای مسافرین در طول سفر خواهد بود. همچنین این سالن قابلیت ارسال پیام و ایمیل را نیز از طریق امواج رادیویی دارد.

بیزینس کلاس: سالن بیزینس کلاس هواپیمایی ترکیش با سرو غذای های با کیفیت در ظروف چینی به همراه دسر و میوه، یکی از سالن های پر طرفدار در میان همه ایر لاین ها می باشد. صندلی های بیزینس کلاس، قابلیت تبدیل به تخت خواب با طول 188 سانتی متر را دارد. همچنین در صورت تمایل به استراحت، مسافرین می توانند نور محیط را کم یا زیاد نمایند.

اکونومی کلاس: در کلاس اکونومی فضایی به اندازه ۷۸ سانتی‌متر به مسافرین ارائه می‌شود. پشتی صندلی این کلاس ۱۵ سانتی متر است و مسافرین می توانند از برنامه‌ها و موسیقی های متنوع دیدن نمایند. در پروازهای ترکیش وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، بسته به زمان پرواز ارائه می شود.

بار دستی مجاز:

میزان باری که می توانید در کلاس اکونومی همراه داشته باشید معادل 8 کیلوگرم می باشد. در کلاس بیزینسی و فرست نیز میزان مجاز حمل بار به داخل هواپیما 8 کیلوگرم می باشد.

پذیرش بار مجاز:

میزان بار مجاز در ایرلاین ترکیش با توجه به سالن ها مقدار متفاوتی دارد. اگر با کلاس اکونومی در حال سفر هستید میزان بار مجاز در پروازهای داخلی 20 کیلوگرم و پروازهای خارجی 23 کیلوگرم می باشد. همچنین میزان حمل بار برای مسافرین بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در پروازهای داخلی و 32 کیلوگرم در پروازهای خارجی است.

ناوگان های هوایی:

هواپیماهای ترکیش ایرلاین

زمان بندی ۷۷ %
پرواز های با تاخیر ۱۰ %
کنسل شده ۱ %
بار دستی -
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل