ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
بانکوک

بانکوک

بانکوک پایتخت پادشاهی کشور تایلند، از نظر گردشگران، یکی از مناطق پر جاذبه می باشد. به واسطه وجود موزه های مختلف با فرهنگ قدیمی، بانکوک در سال 2013 به عنوان پر بازدیدترین مکان توریستی شناخته شد. موزه ملی بانکوک و موزه ملی رویال برگ که نمایانگر فرهنگ و تاریخ شهر بانکوک می باشد، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید؛ همچنین از دیگر مناطق پر جاذبه بانکوک می توان به بازار روی آب، معابد بودا و باغ وحش سافاری وورد اشاره نمود. در ابتدای ورود به شهر بانکوک با دیدن فرودگاه شیشه ای و غول پیکر Suvarnabhumi که 30 کیلومتر با شهر فاصله دارد، مسحور این شهر خواهید شد و در نهایت به وسیله تاکسی و اتوبوس های مستقر در اطراف فرودگاه می توانید به راحتی به سوی شهر حرکت کنید و از اقامت در این شهر تاریخی لذت ببرید. بازار محلی Pratunam، از دیگر اماکنی است که گردشگران به منظور گردش و خرید پا به این منطقه می گذارند. این بازار به واسطه قیمت های نازل و محصولات متنوع یکی از شلوغ ترین قسمت های شهر بانکوک می باشد؛ در ضمن اگر قصد خرید از برندهای معروف را دارید، این بازار مکان مناسبی برای شما نخواهد بود. برای صرف غذاهای سنتی در بانکوک، بهتر است به غذا فروشی ها و رستوران های محلی و ارزان قیمت این شهر سری بزنید، سالاد تای یکی از معروف ترین خوراک های بانکوک می باشد.

آب و هوای بانکوک

شهر بانکوک به واسطه مجاورت با خط استوا، دارای آب و هوای گرمسیری است و به دلیل نزدیکی به مانسون (بارش ها فصلی سیل آسا) آب و هوایی گرم و بارانی دارد. فصل بارانی بانکوک به واسطه ورود مانسون از سوی جنوب غرب، در اواسط ماه می آغاز و تا ماه اکتبر ادامه دارد؛ به همین دلیل به طور میانگین، بارش باران سالانه 1498 میلی لیتر می باشد. در تابستان نیز با وجود گرمای شدید، طوفان های متعدد تابستانی وجود دارد. بیشترین دمایی که شهر بانکوک شاهد آن بوده 40.1 درجه سانتی گراد در ماه مارس سال 2013 و کمترین دما 9.9 درجه سانتی گراد در ژانویه سال 1955 بوده است.

بهترین زمان سفر

با توجه به آب و هوای گرم و مرطوب شهر بانکوک، بهترین زمان سفر به این شهر تاریخی، ماه نوامبر تا فوریه است. در این زمان رطوبت هوا در کمترین مقدار خود می باشد و عموم گردشگران در این ماه از بانکوک دیدن می نمایند. پس در صورتی که مایل به سفر در این فصل هستید، سریع تر اقدام به دریافت بلیط هواپیمایی و رزرو هتل نمایید. در این ماه جشن Loy Krathong نیز برگزار می گردد؛ همچنین برگزاری فستیوال Songkran در 13 تا 15 ماه آوریل که در آن آیین های سنتی اجرا می گردد، یکی از بهترین زمان ها برای دیدن این شهر توریسی می باشد، در ماه آوریل به واسطه بارش باران های شدید بلیط هواپیما و هتل در کمترین میزان خود می باشد.

دانستنی های بانکوک

هزینه های سفر به بانکوک

هزینه های سفر به بانکوک

 معبدهای بزرگ بانکوک

معبدهای بزرگ بانکوک

}

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل