ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
مسکو

مسکو

مسکو تاریخچه ی طولانی ای دارد و نام آن از رودخانه موسکوا the Moskva که از میان آن گذر می کند گرفته شده است. مسکو در ابتدا یک شهر قرون وسطایی بود، سپس توسعه پیدا کرده و به یک منطقه دوک نشین که توسط یک شاهزاده رهبری می شد تبدیل شد. در زمانی که تمامی شهرها در معرض تهدید همیشگی حمله نظامی قرار داشتند، مسکو از نظر قدرت از کیف پیشی گرفته و به بزرگترین قدرت منطقه تبدیل می شود. در سال 1712 میلادی تا سال 1918 سن پترزبورگ پایتخت روسیه بوده است. پتر تلاش زیادی کرد تا پایتخت را به این شهر ببرد تا بتواند امپراطوری پایتخت روسیه را به سمت غرب گرایی ببرد. انقلاب بلشویک باعث شد که پایتخت روسیه به مسکو بازگردد.

اسم مسکو عمدتا به عنوان یک شهر گران قیمت شناخته شده است، اگرچه شما یک مرکز تاریخی در اینجا پیدا خواهید کرد و می توانید سفر خود را با دیدن کاخ ها، کلیساها و بناهای تاریخی کامل کنید. مسکو شهری است کاملا مدرن با آسمان خراش ها، شبکه ای از حمل و نقل عمومی و ترافیک. کرملین مسکو قلعه ای است تاریخی که در قلب شهر مسکو قرار دارد و محل زندگی رییس جمهور این کشور است و یکی از جاذبه های گردشگری کشور روسیه به شمار می رود. این دیواره ها موجب استحکام فرهنگ و نگه داری از بناهای تاریخی مهم روسیه شده است. جواهرات سلطنتی متعلق به تزار پادشاه روسیه در این مکان نگه داری می شود. همچنین محل کار رییس جمهور روسیه و محل اقامت آن در قلعه کرملین مسکو است. مسکو مرکز بزرگی از فرهنگ است. موزه های مهم مثل نگارخانه ترتیاکوف Tretyakov Gallery در مسکو قرار دارند.

در مسکو منازلی که حتی یک بار نویسندگان معروف روسیه در آن زندگی کرده اند را حفظ می کنند، همانند منزل الکساندر پوشکین و میخائیل بولگاکف. جمعیت مسکو بیشتر از 11.5 میلیون نفر است. اکثر مردم از اقوام روس، بلاروس و اوکراین هستند، اگرچه سایر اقلیت ها نیز وجود دارند. دین اصلی مردمان روسیه مسیحی ارتدوکس است. مکان های دیدنی روسیه: قلعه کرملین مسکو، میدان سرخ، نگارخانه ترتیاکوف، بازار Vernisazh V Izmaylovo در مسکو، خیابان قدیمی آربات، پارک Victory، تپه گنجشک ها، موزه پوشکین، مرکز خرید GUM و تور قایق سواری مسکو

آب و هوای مسکو

آب و هوای مسکو از برف و یخبندان در زمستان، تا گرما و آفتاب سوزان در تابستان، در شدیدترین نوع خود قرار دارد. زمستان ها در روسیه طولانی به همراه بارش سنگین برف است. فصل تابستان در مسکو طولانی و فصل پاییز بسیار کوتاه است.

سفر در فصل بهار نمی تواند خاطره خوبی را برای شما به یادگار بگذارد. زیرا به علت ذوب شدن برف ها تردد در خیابان سخت خواهد بود.

بهترین زمان سفر

تابستان های مسکو بهترین زمانی است که شما می توانید به این شهر سفر کنید. مرداد ماه و اوایل شهریور، گرم ترین ماه های روسیه هستند. پس اگر به سفر در سرما تمایلی ندارید، می توانید تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل