ناحیه کاربری
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به باتومی

سالانه گردشگران زیادی با سفر به باتومی از جاذبه‌های مختلف این شهر دیدن می‌کنند. این شهر که یکی از قدیمی‌ترین شهرهای گرجستان است، مدت‌ها زیر سلطه عثمانیان بوده است. هنوز هم برخی آثار از حضور عثمانیان در این شهر به چشم می‌خورد. در حال حاضر باتومی یکی از مهم‌ترین و پیشرفته‌ترین بندرها در دریای سیاه است و از این ‌جهت نیز مورد توجه است. واحد پول این کشور «لاری» است.

رزرو هتل های باتومی رزرو بهترین هتل ها در باتومی رزرو آنلاین هتل در باتومی

راهنمای رزرو آنلاین هتل باتومی

جستجوی هتل

برای رزرو هتل در باتومی، کافی است تاریخ ورود، تاریخ خروج، نام شهر مقصد، تعداد اتاق، تعداد بزرگسال و تعداد کودک و ملیت را وارد کنید و روی جستجوی هتل کلیک کنید تا لیست هتل‌های باتومی به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب هتل و تعداد اتاق، می‌توانید تعیین کنید که در هر اتاق چند مسافر بزرگسال و کودک اقامت خواهند داشت.

رزرو آنلاین هتل

در نتایج نمایش داده شده، لیست هتل‌های باتومی همراه عکس، منطقه هتل، امکانات و قیمت هتل به ترتیب از ارزان‌ترین هتل باتومی نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب هتل روی گزینه «مشاهده و رزرو» کلیک کنید تا اتاق‌های موجود برای شما نمایش داده شود. در مرحله بعد روی گزینه «انتخاب اتاق» کلیک کنید و اطلاعات مسافران را همانطور که خواسته شده است، وارد کنید.

رزرو هتل‌های باتومی در آیتورز

آیتورز رزرو هتل در باتومی را برای شما ساده کرده است. شما می‌توانید بهترین هتل های باتومی را با ارزان‌ترین قیمت از طریق پرداخت ریالی با کارت شتاب، به راحتی رزرو کنید.

رزرو هتل باتومی همراه با خدمات دلخواه

همزمان با رزرو هتل‌های باتومی در آیتورز، می‌توانید خدماتی مانند گشت شهری، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی و... را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

مشاهده و مقایسه امکانات هتل‌های باتومی 

در آیتورز، مشخصات هر یک از هتل‌های باتومی همراه با عکس، موقعیت مکانی و امکانات و همچنین لیست اتاق‌ها و قیمت آنها نمایش داده می‌شود.

بهترین و ارزان‌ترین قیمت رزرو هتل باتومی 

رزرو هتل‌های باتومی در آیتورز، با بهترین و ارزان‌ترین قیمت فراهم شده است، به طوری که دست مسافران در انتخاب هتل ارزان باتومی آزاد باشد و حتی بتوانند هتل‌های لوکس در باتومی را با بهترین قیمت رزرو کنند.

صدور آنی واچر

آیتورز برای شما امکان رزرو آنلاین هتل و دریافت آنی واچر را فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا آنلاین رزرو هتل را انجام دهید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل