ناحیه کاربری
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به شانگهای

شانگهای، شهری زیبا و تاریخی در کشور چین است که از جوانب مختلف چه برای چین و چه برای مردم دنیا مورد توجه بوده و همچنان در کانون توجهات جهانی قرار دارد. شانگهای بزرگ‌ترین شهر در کشور پهناور چین است و در حال حاضر جمعیت بسیار زیادی در آن زندگی می‌کنند. جاذبه‌های مدرن شانگهای در کنار بناهای تاریخی فراوان و البته رستوران‌ها و کافه‌های جذاب، تنها بخشی از دلیل توریست‌ها برای سفر به شانگهای است. جاذبه‌های تجاری زیادی در شانگهای قرار گرفته که باعث می‌شود در طول سال بسیاری از تجار برای عقد قراردادهای تجاری با شرکت‌های معتبر مستقر در شانگهای، راهی این شهر شوند. همچنین سفر به شانگهای به‌منظور ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر این شهر نیز مورد توجه است. حجم بسیار زیادی از مسافران شانگهای، دانشجویانی هستند که ادامه تحصیل در این شهر را برگزیده‌اند. تا دهه 50 قرن نوزدهم، شانگهای یک دهکده ساده تحت کنترل حکومت مرکزی چین بود. در آن زمان سلسله کوینگ بر چین حکومت می‌کرد و در جنگ مقابل انگلیسی‌ها شکست خورد. در این زمان انگلیسی‌ها در این منطقه مستقر شده و تا دهه 30 قرن بیستم به دلیل عدم نیاز به ویزا، به بندری مشهور در شرق آسیا شهرت یافت. از سال 1943 این بندر از دست اشغالگران خارج شد و به حکومت چین واگذار گشت. امروز و پس از گذشت تاریخی پر فراز و نشیب، شانگهای به شهری مدرن تبدیل‌شده و سفر به شانگهای یکی از پرطرفدارترین سفرهای تفریحی، تجاری و تحصیلی در آسیای شرقی است.

رزرو هتل‌های شانگهای

در سفر به شانگهای مشکلی به نام اقامت نخواهید داشت. حتی در زمان‌هایی که ترافیک گردشگر در این شهر بیش‌ازاندازه معمول است، مکان‌های اقامتی متعددی برای مسافران تعبیه شده است. در نتیجه نگران رزرو هتل در شانگهای نباشید. درصورتی‌که در زمان مد نظر خود موفق به رزرو هتل در شانگهای نشوید، می‌توانید به سراغ هتل آپارتمان‌ها، متل‌ها و هاستل‌ها بروید. در این مکان‌ها اصولا هزینه کمتری باید بپردازید و البته خدمات کمتری نیز دریافت خواهید کرد. اگر هدف شما از سفر به شانگهای سر زدن به نمایشگاه‌های این شهر است، بهتر است برای رزرو هتل در شانگهای عجله کنید. هتل‌هایی که به نمایشگاه‌های این شهر نزدیک هستند، اصولا در زمان نمایشگاه‌های مهم خیلی زود تکمیل می‌شوند. هرچند بهترین نمایشگاه‌ها در چین، در گوانجو برپا هستند؛ اما شانگهای نیز محل مناسبی برای شرکت در نمایشگاه است. همچنین اگر به‌منظور قرارهای کاری یا گشت و گذار و لذت بردن از جاذبه‌های گردشگری شانگهای راهی این شهر شده‌اید، بهترین مکان برای رزرو هتل در شانگهای، حوالی مرکز شهر است. در این صورت دسترسی خوبی به مکان‌های مختلف شهر خواهید داشت و حمل و نقل عمومی نیز در دسترس شما است. البته رزرو هتل در مرکز شهر اصولا هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

بهترین زمان سفر به شانگهای

شانگهای نزدیک سیبری است. آب و هوای شانگهای نیز به همین علت بسیار خاص است. مردم این شهر ممکن است در برخی زمستان‌ها شاهد برف و یخبندان شدید باشند و در تابستان گرمای سوزانی را تجربه کنند. در چنین آب و هوایی، بهترین زمان سفر به شانگهای بهار و پاییز است. به‌ویژه برای ایرانیانی که می‌خواهند از تعطیلات نوروز نهایت استفاده را ببرند، شانگهای یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. البته اگر به دنبال کاهش هزینه‌های سفر به شانگهای هستید، پاییز و بهار زمان مناسبی برای سفر نیست. بهترین زمان سفر به شانگهای از نظر کاهش هزینه‌ها، تابستان و زمستان است. البته اگر قصد مسافرت در این دو فصل را داشته باشید، باید حتما قبل از سفر، آب و هوا را چک کنید. اطلاعات دقیق از آب و هوا به شما برای داشتن یک سفر حساب‌شده به شانگهای کمک خواهد کرد.

رزرو هتل های شانگهای رزرو بهترین هتل ها در شانگهای رزرو آنلاین هتل در شانگهای

دیدنی‌های شانگهای

جاذبه‌های گردشگری شانگهای تلفیقی از دیدنی‌های طبیعی، ابنیه تاریخی چین و جاذبه‌های مدرن شانگهای است. مطمئنا اگر برنامه دقیقی برای سفر به شانگهای نداشته باشید، نمی‌توانید به بهترین جاذبه‌های گردشگری شانگهای سر بزنید. جذابیت زیاد بسیاری از این دیدنی‌ها ممکن است شما را ساعت‌ها به خود مشغول کند. فرقی نمی‌کند که شما چه نوع از دیدنی‌های شانگهای را بپسندید؛ درهرصورت سعی کنید با یک برنامه دقیق به بهترین و مهم‌ترین جاذبه‌ها سر بزنید. باغ‌های متعدد و زیبا، کاخ‌های سنتی، معابد گوناگون، برج‌های بلند، موزه‌ها، سیرک‌ها، خیابان‌های خرید و بسیاری از عناوین دیگر، تنها دسته‌بندی مختصری از جاذبه‌های گردشگری شانگهای هستند. هرکدام از این موارد خود شامل تعداد زیادی از دیدنی‌های این منطقه هستند که شما باید در سفر خود به آن‌ها سر بزنید. پس؛ همین حالا قبل از سفر برنامه‌ریزی کنید!

  • موزه خانه قدیمی (وون بوت)
  • کاخ سلطنتی
  • واندل پارک
  • کانال آب پرنسس
  • بازار گل
  • پارک موزه Zaanse Schans (آسیاب‌های بادی)

تخفیف هتل‌های شانگهای

هتل‌ها در شانگهای اصولا در ماه‌هایی از دو فصل تابستان و زمستان، تخفیف‌هایی را روی اتاق‌های خود قرار می‌دهند. تخفیف هتل‌های شانگهای کاملا رابطه مستقیمی با وضعیت آب و هوا دارد. به‌محض بدی آب و هوا و کاهش سفر به شانگهای، تخفیف هتل‌ها نیز شروع می‌شود. البته اگر در فصل تابستان یا زمستان و در مواقعی که به هر دلیلی حضور گردشگر در شانگهای افزایش پیدا کند به دنبال تخفیف باشید، به نتیجه نخواهید رسید. در دیگر ماه‌های سال به‌ویژه در ایام نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های چینی، به دلیل ترافیک مسافر، تخفیف هتل‌های شانگهای به‌صورت پلکانی و برای رزرو زودهنگام ارائه می‌شود. برای دسترسی به چنین تخفیف‌هایی بهتر است برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید تا رزرو هتل را زودتر انجام دهید.

راهنمای رزرو آنلاین هتل شانگهای

جستجوی هتل

برای رزرو هتل در شانگهای، کافی است تاریخ ورود، تاریخ خروج، نام شهر مقصد، تعداد اتاق، تعداد بزرگسال و تعداد کودک و ملیت را وارد کنید و روی جستجوی هتل کلیک کنید تا لیست هتل‌های شانگهای به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب هتل و تعداد اتاق، می‌توانید تعیین کنید که در هر اتاق چند مسافر بزرگسال و کودک اقامت خواهند داشت.

رزرو آنلاین هتل

در نتایج نمایش داده شده، لیست هتل‌های شانگهای همراه عکس، منطقه هتل، امکانات و قیمت هتل به ترتیب از ارزان‌ترین هتل شانگهای نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب هتل روی گزینه «مشاهده و رزرو» کلیک کنید تا اتاق‌های موجود برای شما نمایش داده شود. در مرحله بعد روی گزینه «انتخاب اتاق» کلیک کنید و اطلاعات مسافران را همانطور که خواسته شده است، وارد کنید.

حمل و نقل در شانگهای

سیستم حمل و نقل در شانگهای اگرچه خوب و کاربردی است؛ اما برای بزرگ‌ترین شهر یک کشور مثل چین، قابل‌قبول نیست. به دلیل نبود همین سیستم کارآمد حمل و نقل در شانگهای، ترافیک یکی از مشکلات همیشگی شهر است. البته در شهری که 24 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند، نبود ترافیک مثل رویا، شیرین است! یکی از مهم‌ترین وسایل حمل و نقل در شانگهای مترو است. مترو در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته و خطوط آن از 5 خط به 14 خط رسیده و همچنان نیز در حال گسترش است. به همین علت به نظر می‌رسد مترو بتواند در سال‌های آینده نیز کمک بزرگی به رفع مشکلات شهری در شانگهای کند. یکی از ویژگی‌های خوب مترو شانگهای، وجود علائم به دو زبان چینی و انگلیسی است و شما را از سردرگمی خارج خواهد کرد. اتوبوس نیز گزینه مناسبی برای جابه‌جایی در شانگهای است. این نوع از حمل و نقل در شانگهای نسبت به مترو هزینه مناسب‌تری داشته و به همین علت مورد توجه مردم شانگهای و گردشگران است. البته در برخی مسیرها، ازدیاد جمعیت ممکن است شما را از سوارشدن به اتوبوس پشیمان کند. تاکسی و کرایه خودرو نیز از گزینه‌های گران‌قیمت حمل و نقل در شانگهای هستند.

غذا و رستوران‌های شانگهای

چین فرهنگ غذایی غنی و متنوعی دارد. شانگهای نیز که یکی از مهم‌ترین شهرهای چین است، نقش مهمی در غنای این فرهنگ داشته است. شما تنوع غذا در شانگهای و تمامی آن‌ها را به‌صورت کامل نخواهید شناخت. بسیاری از رستوران‌های شانگهای تنها چند مدل معروف از غذاهای سنتی را ارائه می‌دهند. به‌طورکلی بهتر است در سفر به شانگهای تنها به سراغ غذاهای چینی بروید و غذاهایی مثل فست‌فودها را فراموش کنید. علاوه بر رستوران‌های شانگهای که به‌صورت‌های مختلفی از سنتی تا مدرن ارائه می‌شوند، شانگهای از جمله شهرهایی است که غذاهای خیابانی در آن رواج دارد. سر زدن به غذاخوری‌های خیابانی و صرف غذا در شانگهای از این غذاخوری‌ها لذت خاص خود را دارد. شما به‌صورت مستقیم می‌توانید در حین سفارش غذا، با فرهنگ و نحوه برخورد مردم شانگهای نیز آشنا شوید که در نوع خود جذاب است. حتما قبل از مراجعه به هرکدام از رستوران‌های شانگهای، اطلاعات دقیقی در مورد آن داشته باشید. با توجه به تنوع بسیار زیاد رستوران‌های شانگهای، داشتن اطلاعات در مورد دکوراسیون، کیفیت غذا و قیمت منو رستوران، کمک زیادی به شما خواهد کرد. لذت غذا خوردن در یک رستوران سنتی در شانگهای را حتما امتحان کنید.

هزینه رزرو هتل شانگهای

قیمت هتل در شانگهای نسبت به بسیاری از شهرهای آسیای شرقی زیاد است. با توجه به ازدیاد سفر به این شهر و با توجه به اینکه تجار و افراد ثروتمند زیادی به شانگهای سفر می‌کنند، به‌طورکلی هزینه رزرو هتل در شانگهای زیاد است. البته هزینه رزرو هتل‌های مختلف بسته به مکان قرارگیری و بسته به روز هفته متغیر است. جالب است بدانید که هزینه رزرو هتل در شانگهای اگر مکان قرارگیری هتل در منطقه تجاری شهر یعنی در شرق رودخانه باشد، در روزهای آخر هفته بسیار ارزان‌قیمت است. به‌طورکلی بهترین کار این است که علاوه بر توجه به قیمت هتل در شانگهای، به موقعیت قرارگیری هتل نیز دقت کنید. اگر ترافیک و هزینه حمل و نقل را در نظر بگیرید، ممکن است هزینه رزرو هتل در منطقه‌ای از شانگهای که ارزان‌تر از دیگر مکان‌هاست، به‌صرفه نباشد! چراکه ممکن است مدت‌زمان زیادی در ترافیک باشید و یا مجبور باشید برای رفت و آمد هزینه کنید. در نتیجه هم به هزینه رزرو هتل در شانگهای توجه کنید و هم به فاصله هتل تا مکان‌هایی که قرار است به آن‌ها سر بزنید.

رزرو هتل‌های شانگهای در آیتورز

آیتورز رزرو هتل در شانگهای را برای شما ساده کرده است. شما می‌توانید بهترین هتل های شانگهای را با ارزان‌ترین قیمت از طریق پرداخت ریالی با کارت شتاب، به راحتی رزرو کنید.

رزرو هتل شانگهای همراه با خدمات دلخواه

همزمان با رزرو هتل‌های شانگهای در آیتورز، می‌توانید خدماتی مانند گشت شهری، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی و... را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

مشاهده و مقایسه امکانات هتل‌های شانگهای

در آیتورز، مشخصات هر یک از هتل‌های شانگهای همراه با عکس، موقعیت مکانی و امکانات و همچنین لیست اتاق‌ها و قیمت آنها نمایش داده می‌شود.

بهترین و ارزان‌ترین قیمت رزرو هتل شانگهای

رزرو هتل‌های شانگهای در آیتورز، با بهترین و ارزان‌ترین قیمت فراهم شده است، به طوری که دست مسافران در انتخاب هتل ارزان شانگهای آزاد باشد و حتی بتوانند هتل‌های لوکس در شانگهای را با بهترین قیمت رزرو کنند.

صدور آنی واچر

آیتورز برای شما امکان رزرو آنلاین هتل و دریافت آنی واچر را فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا آنلاین رزرو هتل را انجام دهید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل