ناحیه کاربری
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به پکن

سال‌ها است که چین پایتختی بهتر از پکن برای خود نیافته است. کشوری پهناور با تاریخی کهن، بیش از 8 قرن است که پکن را به‌عنوان مرکز و پایتخت سیاسی خود قرار داده و سلسله‌های گوناگون نیز تغییری در این پایتخت نداده‌اند. همین موضوع باعث شده تا سفر به پکن جذاب و خاص باشد. شهری با تاریخ 3000 ساله که نزدیک به 1 هزاره از عمر خود را در رفت و آمد سلسله‌های گوناگون و حکومت آن‌ها بر چین بزرگ، سپری کرده است. 

رزرو هتل های ملبورن رزرو بهترین هتل ها در ملبورن رزرو آنلاین هتل در ملبورن

راهنمای رزرو آنلاین هتل پکن

جستجوی هتل

برای رزرو هتل در پکن، کافی است تاریخ ورود، تاریخ خروج، نام شهر مقصد، تعداد اتاق، تعداد بزرگسال و تعداد کودک و ملیت را وارد کنید و روی جستجوی هتل کلیک کنید تا لیست هتل‌های پکن به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب هتل و تعداد اتاق، می‌توانید تعیین کنید که در هر اتاق چند مسافر بزرگسال و کودک اقامت خواهند داشت.

رزرو آنلاین هتل

در نتایج نمایش داده شده، لیست هتل‌های پکن همراه عکس، منطقه هتل، امکانات و قیمت هتل به ترتیب از ارزان‌ترین هتل پکن نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب هتل روی گزینه «مشاهده و رزرو» کلیک کنید تا اتاق‌های موجود برای شما نمایش داده شود. در مرحله بعد روی گزینه «انتخاب اتاق» کلیک کنید و اطلاعات مسافران را همانطور که خواسته شده است، وارد کنید.

رزرو هتل‌های پکن در آیتورز

آیتورز رزرو هتل در پکن را برای شما ساده کرده است. شما می‌توانید بهترین هتل های پکن را با ارزان‌ترین قیمت از طریق پرداخت ریالی با کارت شتاب، به راحتی رزرو کنید.

رزرو هتل پکن همراه با خدمات دلخواه

همزمان با رزرو هتل‌های پکن در آیتورز، می‌توانید خدماتی مانند گشت شهری، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی و... را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

مشاهده و مقایسه امکانات هتل‌های پکن

در آیتورز، مشخصات هر یک از هتل‌های پکن همراه با عکس، موقعیت مکانی و امکانات و همچنین لیست اتاق‌ها و قیمت آنها نمایش داده می‌شود.

بهترین و ارزان‌ترین قیمت رزرو هتل پکن

رزرو هتل‌های پکن در آیتورز، با بهترین و ارزان‌ترین قیمت فراهم شده است، به طوری که دست مسافران در انتخاب هتل ارزان پکن آزاد باشد و بتوانند هتل‌های لوکس در پکن را با بهترین قیمت رزرو کنند.

صدور آنی واچر

آیتورز برای شما امکان رزرو آنلاین هتل و دریافت آنی واچر را فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌صورت کاملا آنلاین رزرو هتل را انجام دهید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل