آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا مجموعه‌ای جالب از آبزیان سراسر دنیا

آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا یکی از بزرگترین مجموعه‌‌های آکواریومی دنیاست، که با طول 131 و عرض 3 متر، بزرگترین آکواریوم تونلی دنیا محسوب می‌شود.

در مخزن اصلی این آکواریوم که 5 میلیون لیتر ظرفیت دارد، بیش از صدها کوسه زندگی می‌کنند.

آکواریوم آنتالیا

اگر علاقه زیادی به ماهی دارید، زمان غذا خوردن ماهی‌ها، مخصوصا زمان غذا دادن به کوسه‌ها را از دست ندهید.

در آغاز بازدید از آکواریوم آنتالیا با آبزیان اقیانوس هند، دریای سرخ و اقیانوس آرام روبرو می‌شوید که در بخش‌ها و آکواریوم‌های مجزا معرفی می‌شوند.

نمونه‌های کوچکی از رودها و آبشار مصنوعی نیز در این مجموعه ساخته‌شده‌است.

آکواریوم آنتالیا

از آبزیان آکواریوم می‌توان به مارماهی دلقک ماهی، اسب دریای و اختاپوس اشاره‌کرد و این آکواریوم در مجموع 7.5 میلیون لیتر ظرفیت دارد.

بازدیدکنندگان کم‌توان می‌توانند ویلچر رایگان دریافت کنند.

امکانات دیگر مجموعه آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا

موزه یخی سرزمین برفی با مساحت 1500 مترمربع جالبترین فضای سرپوشیده در ترکیه است، از دیدنی‌های موزه یخی سرزمین برفی می‌توان به خانه سنت نیکولاس، کافه و ایگلو اشاره‌کرد.

در زمان ورود به این موزه که دمای آن 5 درجه سانتیگراد زیرصفر است و برف طبیعی می‌بارد، لباس گرم در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. air jordan 31 برای این‌که ماشین‌ها بتوانند برف طبیعی تولیدکنند، لازم است دمای این موزه 5 درجه زیرصفر باشد.

وایلدپارک یا زمین چمن مجموعه این آکواریوم تفریحات متعددی برای بازدیدکنندگان در نظرگرفته‌شده‌است، که همه آن‌ها در هزینه بازدید آکواریوم حساب شده‌است. 

در این زمین مسابقه‌هایی برگزار می‌شود و به برندگان مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

سینما XD، از دیگر جاذبه‌های این مجموعه‌است که در این سینمای چند بعدی فیلم‌های داستانی از فضای اقیانوس پخش می‌شود.

آکواریوم آنتالیا

آدرس

آکواریوم آنتالیا در سمت راست جاده‌ای که به دریا راه‌دارد، نزدیک مرکز خرید میگروس و روبروی هتل سو و دلفین لند و به فاصله 70 متری از ساحل کینالتی واقع شده‌است.

زمان بازدید

در زمان اوج سفرهای توریستی یعنی بین آپریل و نوامبر، هر روز از ساعت 9:30 الی 23 باز است، اما در سایر روزها از ساعت 10 تا 20 هر روز باز است.

دیدگاهتان را بنویسید