ناحیه کاربری
;

هواپیمایی آسیانا ایرلاینز

آسیانا ایرلاینز که قبلا با عنوان ایرلاین سئول شناخته می شد در سال 1988 بنیان گذاری شد و در حال حاضر یکی از دو شرکت هواپیمایی اصلی کره جنوبی محسوب می شود. آسیانا ایرلاینز عضو اتحادیه Star Alliance است و همچنین یکی از صاحبان اصلی شرکت هواپیمایی ارزان قیمت Air Busan می باشد. آسیانا ایرلاینز دارای دو قطب پروازی در فرودگاه بین المللی گیمپو سئول Gimpo (GMP) و فرودگاه بین المللی اینچه اون سئول ( Seoul Incheon (ICN) ) می باشد که پروازهای خود را از این دو فرودگاه انجام می دهد. این شرکت هواپیمایی به 110 مقصد مختلف در آسیا، اروپا، اقیانوسیه و آمریکای شمالی پروازهای خود را انجام می دهد. علاوه بر این که آسیانا ایرلاینز عضو اتحادیه استار الاینس می باشد با 12 شرکت هواپیمایی دیگر نیز برای انجام پروازهایش دارای قرارداد می باشد. این شرکت هواپیمایی دارای 73 هواپیمای مسافربری می باشد که این هواپیماها دارای کلاس های پروازی مختلفی هستند. بعضی از این هواپیماها فقط دارای کابین های اکونومی کلاس هستند؛ ولی بعضی دیگر از هواپیماهای آن دارای دو و سه کابین با کلاس های پروازی فرست کلاس و بیزینس کلاس هستند.

ناوگان هواپیمایی آسیانا ایرلاینز

  • Airbus A330-300
  • Airbus A350-900
  • Airbus A380-800
  • Boeing 747-400
  • Boeing 747-400 Combi
  • Boeing 767-300
  • Boeing 777-200ER

وزن و سایز مجاز برای بار سفری

چمدان و باری را که با خود حمل می کنید باید در فضای بالای سر شما و همینطور در زیر صندلی جلوییتان جای بگیرد. علاوه بر لوازم شخصی همچون کت، لپ تاپ و کیف پولی که هر مسافر اجازه حمل آن را دارد، سایز و وزن مجاز بار شما نباید از 115cm و وزن 10kg بیشتر شود.

میزان بار قابل حمل:

کابین Economy Class : یک چمدان با وزن حداکثر 10 کیلوگرم

کابین Business Class : دو چمدان با وزن حداکثر 10 کیلوگرم

کابین First Class : دو چمدان با وزن ماکسیمم 10 کیلوگرم

ابعاد هر یک از چمدان هایی که با خود حمل می کنید نباید از 115 سانتی متر بیشتر شود. طول، عرض و ارتفاع مجاز برای هر چمدان نباید بیشتر از 55cm, 40cm 20 cm شود.

کلاس های پروازی آسیانا ایرلاینز

اکونومی کلاس : مانیتورهای شخصی با امکان پخش برنامه های مختلف و فیلم برای سرگرم شدن مسافر در طول مسیر در نظر گرفته شده است. سرو غذاهای بین المللی و غذاهای کره ای از دیگر خدمات این کلاس پروازی است. جایگاه مخصوص کودکان و ارایه خدمات به افرادی که دارای معلولیت های خاصی باشند نیز در اکونومی کلاس آسیانا ایرلاینز به مسافران ارایه خواهد شد. همچنین شما می توانید با پرداخت هزینه به صورت جداگانه از خدمات پذیرایی حین پرواز و شارژر مخصوص نیز بهره مند شوید.

بیزینس کلاس : در این کلاس پروازی این امکان برای مسافران وجود خواهد داشت که از طریق پنل مخصوص هدایتگر، مسافر بتواند در طول سفر صندلی خود را تنظیم کند. شما می توانید با انتخاب این کلاس پروازی و پرداخت هزینه ای به صورت جداگانه از امکاناتی نظیر پذیرایی حین سفر، تلفن ماهواره ای و پریز برق بهره مند شوید.

فرست کلاس : با انتخاب این کلاس پروازی شما از امکاناتی همچون مانیتور شخصی و مخصوص به همراه کنترل پنل و همچنین صندلی هایی با قابلیت تبدیل به یک تخت خواب بهره مند خواهید شد. این صندلی ها به گونه ای است که شما در یک محیط کاملا خصوصی قرار می گیرید. از دیگر خدماتی که در فرست کلاس آسیانا ایرلاینز به مسافرین ارایه خواهد شد پذیرایی حین سفر، تلفن ماهواره و پریز برق مخصوص می باشد.

فرست سوییت کلاس : فضایی که در این کلاس پروازی در اختیار مسافر قرار می گیرد به حدی وسیع است که اگر شما قصد سفر با یک همراه دیگر را دارید میتوان صندلی دیگری را نیز در کابین شما قرار داد. انجام اینکار و سفر با شخص دیگر در فرست سوییت کلاس نیازمند هماهنگی قبلی می باشد. از امکانات دیگری که در این کلاس پروازی به مسافران ارایه خواهد شد پذیرایی حرفه ای، مانیتوری بزرگ با امکان اتصال به سایر لوازم الکترونیکی و لگ روم می باشد.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل