ناحیه کاربری
;

درباره ایرلاین اطلس گلوبال

اطلس گلوبال (KK) که قبلا با نام اطلس جت فعالیت می کرد، یک شرکت هواپیمایی ترکیه ای است. این شرکت هواپیمایی دقیقا همانند خدماتی را که در چارتر پروازی خود ذکر کرده است به مسافران خود ارایه می دهد. قطب اصلی پرواز این شرکت هواپیمایی، فرودگاه بین المللی آتاترک است. اطلس گلوبال به 40 مقصد پروازهای خود را انجام می دهد. مقصدهای سفری نقاطی در سراسر ترکیه، شهرهای اروپایی و خاورمیانه هستند. تعداد هواپیماهای اطلس گلوبال که پروازهای خود را با آن ها انجام می دهد 18 تاست که شامل یک Airbus A319-100 ، چهار Airbus A320-200 و 13 تا Airbus A321-200 می باشد. کلاس های پروازی که توسط اطلس گلوبال ارایه می شوند شامل اکونومی کلاس، اکونومی پلاس و بیزینس کلاس است. مسافرانی که کلاس پروازی بیزینس را انتخاب می کنند از امکاناتی همچون اولویت در انجام چک این و همینطور سالن های انتظار اطلس گلوبال در بعضی از فرودگاه های خاص بهره مند می شوند.

ناوگان هواپیمایی اطلس گلوبال

  • Airbus A319-100
  • Airbus A320-200
  • Airbus A321-200

میزان بار مجاز قابل حمل در اطلس گلوبال:

چمدانی که شما می توانید با خود به داخل کابین هواپیما ببرید باید ابعاد و وزن مجاز داشته باشد. ابعاد بار شما باید به گونه ای باشد که در زیر صندلی شما و همینطور کابینی که در بالای سر شما قرار دارد جای بگیرد. بیشترین ابعادی که چمدان شما می تواند داشته باشد 25x45x56 cm و وزن بار شما نباید از 8 کیلوگرم بیشتر باشد.

اگر ابعاد و وزن باری که با خود حمل می کنید بیشتر ازین مقدار مجاز باشد، به عنوان checked baggage و در کابین زیر هواپیما حمل می شود. نام و آدرس شما باید بر روی چمدان و همینطور در داخل آن درج شود.

کلاس های پروازی اطلس گلوبال

کلاس بیزینس : با انتخاب این کلاس پروازی در بیزینس کلاس شما در طول سفر از خدمات در نظر گرفته شده بهره خواهید برد. صندلی های چرم و بزرگ و همچنین امکان انتخاب در چندین پیشنهادی که در منوی غذای شما وجود دارد، از امکانات این کلاس پروازی است. انتقال شما از ترمینال به سمت هواپیما با یک وسیله نقلیه خصوصی نیز از امکاناتی است که اطلس گلوبال در سفرهای داخلی به شما ارایه خواهد داد. همچنین اطلس گلوبال در برخی از فرودگاه ها، اتاق های استراحت افتخاری برای مسافران در طول مدت زمان انتظارشان در نظر گرفته است. همچنین در پروازهایی که زمان آن ها بیشتر از سه ساعت باشد سرآشپز اطلس گلوبال با توجه به علایق مسافران غذاهای مخصوصی را تهیه خواهد کرد. میزان بار مجازی که شما می توانید در بیزینس کلاس به همراه خود داشته باشید به مسیر و مسافت مقصد سفری شما بستگی دارد. برای مسافرین بیزینس کلاس در تمامی پروازهایی که توسط اطلس گلوبال انجام می شود این امکان وجود دارد که یک ساعت قبل، از کانترهای مخصوصی که برای این کلاس در نظر گرفته شده اند، وارد شوند.

کلاس پروازی اکونومی پلاس :با انتخاب این کلاس پروازی می توانید از امکانات اطلس گلوبال با قیمت هایی اقتصادی و به صرفه بهره مند شوید. صندلی هایی که برای این کلاس در نظر گرفته شده اند 77 سانتی متر فضا دارند که بسیار راحت و چرمی هستند. خدمات کلاس پروازی اکونومی پلاس قبل از ورود به فرودگاه و به صورت آنلاین آغاز می شود. شما می توانید قبل از سفر، صندلی خود را به صورت آنلاین و رایگان انتخاب کنید. بار مجاز در این کلاس پروازی 20 کیلوگرم می باشد. علاوه بر آن شما می توانید یک کیف دستی به وزن 8 کیلوگرم نیز به همراه خود داشته باشید. قبل از سفر شما می توانید چک این خود را رایگان و به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین در طی مدت زمان سفر، ساندویچ گرم، کیک و منویی با 14 پیشنهاد نوشیدنی مختلف به صورت رایگان برای شما سرو خواهد شد. اطلس گلوبال برای بعد از سفر مسافران نیز خدماتی را در نظر گرفته است. شاتل رایگان فرودگاهی از دیگر خدمات این شرکت هواپیمایی است.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل