ناحیه کاربری
;

هواپیمایی ایر صربیا

ایرصربیا شرکت ملی هواپیمایی جمهوری صربستان است که مرکز اصلی آن در فرودگاه نیکولا تسلا بلگراد است. ایرصربیا در سال 2013 در ادامه سیر تکاملی فرودگاه های Aeroput ( تاسیس سال: 1927)، Yugoslav Airlines ( تاسیس سال:1947) و فرودگاه Jat Airways ( تاسیس سال:2003) بنیانگذاری شد.

این روزها ایرصربیا پروازهای خود را با انواع هواپیماهای ایرباس مثل A330، A320 و A319 انجام می دهد. همچنین در ایرصربیا برای انجام پروازها در مسافت های کوتاه از هواپیمای ATR 72 استفاده می شود.

مقصدهای سفری در ایرصربیا شامل شهرهایی در اروپا، خاورمیانه و مدیترانه هستند و U.S. Air Serbia با 16 شرکت هواپیمایی دیگر دارای توافقنامه های مشترکی است که از طریق آن ها سفرهایی به قاره آسیا، استرالیا و آمریکا انجام می دهد.

کلاس های پرواز ایرصربیا و تعداد صندلی های هر کلاس

Airbus A330-200

18 Business

236 Economy

میزان بار مجاز در ایرصربیا

اگر قصد سفر با ایرصربیا را دارید پس از تهیه بلیط خود می توانید یک چمدان و یک کیف دستی را به صورت رایگان و با هزینه ای که برای بلیط پرداخت کرده اید با خود به داخل هواپیما ببرید. فقط چمدان و کیف دستی شما باید دارای ابعاد مجاز باشد.

چمدان شما در فرودگاه با یک لیبل آبی علامت گذاری می شود. شما باید این لیبل آبی را در محفظه ی سر بار قرار دهید.

کلاس پروازی اکونومی : در این کلاس، مسافر اجازه حمل یک کیف دستی به وزن 8 کیلوگرم و ابعاد 40 × 20 × 55cm را دارد. و در صورتی که کلاس پروازی شما بیزینس کلاس باشد این امکان برای شما وجود دارد که دو کیف دستی به وزن هر کدام 8 کیلوگرم و در ابعاد 40 × 20 × 55cm (طول، عرض, ارتفاع) را با خود حمل کنید.

همچنین شما می توانید یک کیف دستی کوچک را که ابعاد آن به شکلی باشد که به راحتی در زیر صندلی جلویی شما جا شود را با خود به داخل کابین ببرید. وزن این کیف دستی کوچک در هرکدام از کلاس های پروازی اکونومی و یا بیزینس می تواند تا 4 کیلوگرم باشد.

شما می توانید یکی از موارد زیر را به عنوان کیف دستی کوچک به همراه خود داشته باشید

  • کیف دستی / کیف لپ تاپ / کیف شخصی / کتاب جیبی
  • دوربین کوچک
  • کوله پشتی کوچک
  • دوربین
  • یک جعبه با ابعاد مناسب برای حمل وسایل خریداری شده ( کفش، لباس و...)

کلاس های پروازی ایرصربیا

ایرصربیا دارای دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس می باشد.

اکونومی کلاس : در پروازهای اکونومی کلاس ایرصربیا، مهمان نوازی صربستانی ها را تجربه کنید. ایرصربیا برای شما راحتی و بهترین سرویس را ارایه خواهد داد. قبل از پرواز شما می توانید از راحتی چک این آنلاین لذت ببرید. این امکان بررسی آنلاین برای پروازهای از بلگراد، آمستردام، آتن، بانا لوکا، بیروت، بخارست، بروکسل، دوسلدورف، فرانکفورت، لارناکا، لندن، میلان، مسکو، پاریس، پراگ، روم، صوفیه، ونیز، اشتوتگارت، تلاویو، زاگرب، تسانولیکی، وین و هامبورگ امکان پذیر است.

در صورتی که با کودک و یا نوزاد خود سفر می کنید سرویس Sky Au Pair برای شما فعال خواهد شد. این سرویس به شما کمک می کند تا فرزندتان سرگرم شده و یا برای خواب در پرواز طولانی آماده شود. بیشتر سرویس هایی که در ایرصربیا ارایه می شود به مدت زمان سفر بستگی دارد. اگر کلاس پروازی Economy Red را انتخاب کنید، طبق تعرفه ها و هزینه ای که می پردازید می توانید از غذاهای ترکیبی در طول مدت زمان سفرتان لذت ببرید.

بیزینس کلاس : اگر بیزینس کلاس را برای پرواز با ایرصربیا انتخاب کنید چک این شما در کانترهای اختصاصی انجام خواهد شد. در مدت زمانی که منتظر پروازتان هستید می توانید در سالن های انتظار منحصر به فردی که در فرودگاه های ما وجود دارد استراحت کنید.

اگر شما از فرودگاه مرکزی ایرصربیا یعنی Belgrade پرواز داشته باشید، می توانید از سالن های انتظار Premium Lounge آن لذت ببرید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل