ناحیه کاربری
;

خرید بلیط هواپیما ایرعربیا

ایرلاین ایرعربیا در سال 2003 فعالیت خود را آغاز نمود و اولین پرواز آن در بیست و هشتم ماه اکتبر از مبداء شارجه انجام گرفت. این هواپیمایی که متعلق به کشور امارات است از ارزان قیمت ترین ایرلاین ها در میان هواپیمایی های امارات می باشد. دفتر مرکزی ایرلاین ایرعربیا در شهر شارجه قرار دارد و شعار این شرکت "پرداخت کمتر، پرواز بیشتر است". این هواپیمایی مسافرین را در 43 کشور و115 مقصد گوناگون جابجا می نماید. ایرلاین ایرعربیا کلیه پرواز های خود را با ناوگان های Airbus 320-200 انجام می دهد و در حال حاضر به شهرهای لار، مشهد، شیراز، تهران، آبادان و اصفهان نیز پرواز دارد. نکته مهم در مورد این خط هوایی این است که مسافرین می توانند محل صندلی های خود را هنگام خرید بلیط انتخاب نمایند؛ همچنین به دلیل هزینه کمتر بلیط های ایرعربیا، سرو آب و غذا، رایگان صورت نمی پذیرد. مسافرینی که نیازمند کمک و یا دریافت ویلچر هستند، می باید در بلیط خود درج نموده و در ازای پرداخت وجه مشخصی، از مسئولین کمک دریافت نمایند. همچنین پذیرش بار تنها تا یک ساعت قبل از پرواز ممکن خواهد بود و مسافرین می بایست 20 دقیقه قبل از پرواز آماده سوار شدن به هواپیما شوند.

دریافت کارت پرواز:

مسافرین هواپیمایی ایرعربیا می توانند به دو صورت حضوری در محل کانتر فرودگاه و یا به صورت آنلاین از منزل و یا محل کار، کارت پرواز خود را دریافت نمایند. مسافرینی که مایل به دریافت کارت پرواز به صورت آنلاین هستند، می بایست کارت خود را تا 3 ساعت قبل از خروج هواپیما تهیه نمایند. همچنین کارت پرواز از 24 ساعت قبل برای پروازهایی که مبداء آن ها شارجه و 12 ساعت قبل برای سایر مبادی قابل دسترس است. مسافرین می بایست در صورت دریافت آنلاین کارت پرواز، آن را چاپ نموده و همراه خود داشته باشند.

کلاس های پرواز

هواپیمایی ایرعربیا در دو کلاس بیزینس و اکونومی پروازهای خود را انجام می دهد.

بیزینس کلاس : سالن کلاس بیزینس هواپیمایی ایرعربیا یکی از ارزان قیمت ترین کلاس ها در میان سایر هواپیمایی ها می باشد. در این کلاس هواپیمایی صندلی های سالن قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را دارند و سایر امکانات کلاس بیزینس برای این سالن محیا شده است. غذا با کیفیت بالا و پخش فیلم و سرگرمی از دیگر خدمات کلاس بیزینس ایرعربیا می باشد؛ همچنین این هواپیمایی با ارائه مجلات آموزشی و علمی، سفر را برای مسافرین لذت بخش می نماید. از دیگر مزایای سفر با بیزینس کلاس ایرعربیا، تهیه بلیط حتی در فصول پر مسافر می باشد؛ همچنین سفر به آمریکا از مبداء هند با این کلاس هواپیمایی با توجه به هزینه های مربوطه بسیار به صرفه خواهد بود.

اکونومی کلاس: در کلاس اکونومی هواپیمای ایرعربیا به منظور رفاه بیشتر مسافرین، صندلی ها با فاصله 81 سانتی‌متر از یکدیگر قرار دارند. مسافرین سالن اکونومی می توانند به هنگام تهیه بلیط خود، غذای مورد نظرشان را با توجه به برنامه روزانه غذایی تهیه نمایند. همچنین در طول مسیر ارائه مجلات آموزشی و سرگرم کننده و همچنین پخش فیلم و موسیقی، سفر را برای مسافرین لذت بخش می نماید. ایرلاین ایرعربیا در صورت تمایل والدین، به کودکان لباس های یونیفرم ارائه می نماید تا لذت سفر را برای کودکان با این ایرلاین بیشتر کند.

بار دستی مجاز:

میزان باری که مسافرین قادرند در هواپیما همراه خود داشته باشند 10 کیلوگرم و در ابعاد 20*40*55 می باشد. مسافرینی که کودکان زیر دو سال دارند نیز می توانند یک کیفت دستی در ابعاد استاندارد به منظور حمل لوازم کودک همراه داشته باشند.

پذیرش بار مجاز:

میزان بار مجاز در ایرلاین ایرعربیا مقادیر 20، 30 و 40 کیلوگرم می باشد. حداکثر باری که مسافرین می توانند همراه داشته باشند 32 کیلوگرم و در ابعاد 160 سانتی متر خواهد بود. مسافرین می بایست بار خود را به صورت آنلاین رزرو و یا از طریق تماس با دفتر مرکزی انجام دهند. نکته مهم این است که مسافرین تنها می توانند تا 20 کیلوگرم از بار خود را در فرودگاه رزرو نمایند و مابقی می بایست به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی صورت پذیرد.

ناوگان های هوایی:

  • Airbus A320-200
زمان بندی ۷۹ %
پرواز های با تاخیر ۹ %
کنسل شده -
بار دستی -
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل