ناحیه کاربری
;

هواپیمایی ایر نیوزیلند

ایرنیوزیلند شرکت بین المللی هواپیمایی و پرچمدار ایرلاین های کشور نیوزلند است. این شرکت در سال 1940 با عنوان Tasman Empire Airways Limited یا TELA بنیان گذاری شد. ایرنیوزیلند عضو اتحادیه Star Alliance می باشد. این شرکت هواپیمایی دارای سه قطب پروازی می باشد: فرودگاه اوکلند، فرودگاه بین المللی کرایست چرچ و فرودگاه بین المللی ولینگتون.

از جمله شرکت های وابسته و منطقه ای ایرنیوزیلند می توان به ایرنلسون و ماونت کوک ایرلاین اشاره کرد. ازین فرودگاه ها به 52 مقصد مختلف پرواز انجام می شود. تعداد 26 پرواز از مجموع این مقاصد پروازی جز مقصدهای بین المللی به شمار می روند که در 15 کشور در قاره های اقیانوسیه، اروپا، آمریکای شمالی و آسیا هستند. همچنین ایرنیوزیلند با بیش از 20 شرکت هواپیمایی و حمل و نقل دیگر نیز، دارای توافقنامه برای همکاری می باشد. ایرنیوزیلند دارای 4 کلاس پروازی است. اما خدمات و کلاس های پروازی که توسط این شرکت هواپیمایی بین المللی ارایه می شود در تمامی پروازها و مقاصد مهیا نیست.

ناوگان هواپیمایی ایر نیوزلند

  • Boeing 777-200ER
  • Boeing 777-300
  • Boeing 787-9 V1
  • Boeing 787-9 V2

میزان بار مجاز قابل حمل با توجه به کلاس های پروازی ایرنیوزیلند

هر مسافر اجازه حمل یک چمدان و همینطور حمل کیف دستی برای وسایل شخصی همچون کیف پول و یا کیف کوچک شخصی را دارد. البته میزان وزن و یا ابعاد بار مجازی که می توانید با خود به داخل هواپیما ببرید بسیار وابسته به نوع کلاس پروازی شما می باشد.

لباس های بیرونی و همینطور لوازم جانبی شامل لوازم شخصی نمی شوند. تمامی بار شما که با خود به داخل کابین حمل می کنید باید در مکان بالای سر شما در داخل کابین و یا در زیر صندلی جلویی شما جای بگیرد.

سعی کنید به این قوانین و الزامات پایبند باشید.

بیشترین ابعادی که چمدان شما برای حمل می تواند داشته باشد طول و عرض و ارتفاع : 118 سانتی متر و بیشترین وزنی که بار شما می تواند داشته باشد 7 کیلوگرم است.

در تمامی کلاس های پروازی ایرنیوزیلند شما می توانید یک کیف دستی با نهایت وزن 7 کیلوگرم و ابعاد 118 سانتی متر (طول،عرض،ارتفاع) را با خود حمل کنید.

کلاس های پروازی ایرنیوزیلند

پریمیوم اکونومی: : دو ردیف صندلی استاندارد با انعطاف مناسب در هر ردیف از این کلاس های پروازی وجود دارد. در پریمیوم اکونومی علاوه بر اینکه فاصله ی صندلی های از جلو و عقب به گونه ای است که بتوان وضعیت صندلی را تغییر داد، فضای لگ روم اضافه نیز برای مسافران در نظر گرفته می شود.

اکونومی اسکای تاچ:کلاس پروازی اکونومی اسکای تاچ به این دلیل که یک ردیف کامل با سه صندلی در اختیار مسافران قرار می دهد برای زوج ها و یا خانواده ها بسیار مناسب می باشد.

اکونومی کلاس: اکونومی کلاس در بعضی از هواپیماهای بویینگ برای مسافران در نظر گرفته می شود. از ویژگی های مهم این پرواز می توان به در اختیار داشتن محیط خصوصی، امکاناتی برای سرگرمی و راحتی در اکونومی کلاس اشاره کرد.

بیزینیس پریمر : در کلاس پروازی بیزینس پریمر بین صندلی های هواپیما فضایی خصوصی برای هر مسافر در نظر گرفته می شود. این فضا برای کار و استراحت فضایی بسیار مناسب است.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل