ناحیه کاربری
;

هواپیمایی تای ایرویز

خطوط هوایی تای در سال 1960 تاسیس شده و خط هوایی ملی تایلند به شمار میرود. دفتر مرکزی این خطوط هوایی در بانکوک، و پایانه آن در فرودگاه سووارنابومی قرار دارد. سه فرودگاه بین المللی چیانگ مای، پوکت و اینچئون تمرکز اصلی خطوط هوایی تای هستند. علاوه بر این، خطوط هوایی تای مالکیت یک شرکت فرعی به نام تای اسمایل را نیز در اختیار دارد. این خطوط هوایی به حدود 80 مقصد در 34 کشور در مناطق مختلف آسیا، اقیانوسیه، خاور میانه، اروپا، و آمریکای شمالی پرواز دارد. از این میان، حدود 12 مورد مقصدهای داخلی هستند. خطوط هوایی تای عضو اتحادیه استار بوده و با 22 خط هوایی دیگر نیز موافقت نامه هایی امضا کرده است. ناگفته نماند که ناوگان تای شامل 82 هواپیمای ایرباس و بوئینگ میباشد.

چک-این آنلاین

مسافران خطوط هوایی تای میتوانند 24 تا 2 ساعت پیش از پرواز خود به صورت آنلاین اقدام به چک-این کنند. توصیه ما این است که مسافران پروازهای بین المللی حداقل 2 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر شوند. توجه داشته باشید که پروازها 30 دقیقه قبل از اینکه هواپیما فرودگاه را ترک کند، بسته میشوند.

کلاس های پروازی تای ایرویز

فرست کلاس :صندلیهای فرست کلاس خطوط هوایی تای 53 تا 66 سانتیمتر پهنا داشته و فاصله آنها تا صندلی جلویی حدود 2 متر است. این صندلیها تاشو بوده و به سادگی به صورت تخت خواب در می آیند. از دیگر امکانات پروازهای فرست کلاس خطوط هوایی تای میتوان به دسترسی برق برای لپتاپ، و تلویزیون اشاره کرد.

بیزنس کلاس : صندلیهای بیزنس کلاس خطوط هوایی تای 50 سانتیمتر پهنا داشته و فاصله آنها تا صندلی جلویی معمولا 1 تا 1.5 متر است. صندلیهای این کلاس اغلب قابلیت تبدیل به تخت خواب را دارا بوده و از انعطاف خوبی نیز برخوردارند. علاوه بر این، دسترسی برق برای لپتاپ و تلویزیون اشاره کرد.

اکونومی کلاس : صندلیهای اکونومی کلاس خطوط هوایی تای حدود 45 اینچ پهنا داشته و فاصله آنها تا صندلی جلویی حدود 75 سانتیمتر است. صندلیهای این کلاس حالت استاندارد (غیر تاشو) دارند. ناگفته نماند که تنها بعضی از هواپیماهای اختصاص داده شده به این پروازها دارای تلویزیون هستند (تلویزیون مشترک است).

بار دستی مجاز

تمام بارهای دستی باید در صندوق بالای سر مسافران و یا زیر صندلی جلوی آنها جا بگیرند. علاوه بر یک وسیله شخصی (کت، لپتاپ، کیف دستی، و غیره)، مسافران میتوانند یک کیف دستی نیز همراه خود داشته باشند (ابعاد این کیف نباید از 115 سانتیمتر و وزن آن نباید از 7 کیلوگرم بیشتر باشد).

پذیرش بار مجاز

مسافران به/از کانادا و ایالات متحده

تعداد بار مجاز: 2 قطعه

حداکثر ابعاد: 157 سانتیمتر

حداکثر وزن برای مسافران تمام کلاسها: 32 کیلوگرم

مسافران اکثر مقصدهای دیگر

حداکثر وزن برای مسافران اکونومی کلاس: 20 کیلوگرم
حداکثر وزن برای مسافران بیزنس کلاس: 30 کیلوگرم
حداکثر وزن برای مسافران فرست کلاس: 40 کیلوگرم

تذکر: اطلاعات ارائه شده دارای استثنائاتی نیز میباشد. بنابراین، توصیه ما این است که پیش از رزرو پرواز، از طریق وبسایت خطوط هوایی تای و یا تماس با گروه پشتیبانی، اطلاعات مد نظر را به دست آورید.

هواپیماهای تای ایرویز

زمان بندی ۷۷ %
پرواز های با تاخیر ۱۳ %
کنسل شده -
بار دستی ۱۰کیلو
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل