ناحیه کاربری
;

هواپیمایی جت ایرویز

جت ایرویز دومین خطوط هوایی بزرگ هندوستان بوده و دفتر مرکزی آن در بمبئی قرار دارد. پایانه اصلی این شرکت هوایی در فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی قرار دارد. جت ایرویز به حدود 45 مقصد داخلی و بیش از 20 مقصد بین المللی در 19 کشور در آسیا، خاور میانه، اروپا، و آمریکای شمالی پرواز دارد. ناوگان هوایی جت ایرویز شامل هواپیماهای تولید شده توسط شرکت ایرباس، ای تی آر، و بوئینگ است. ناگفته نماند که این شرکت هوایی دارای سه کلاس پروازی فرست کلاس، بیزنس کلاس، و اکونومی کلاس میباشد.

کلاس های پروازی

اکونومی کلاس : صندلیهای اکونومی کلاس این شرکت هواپیمایی حدود 47 سانتیمتر پهنا داشته و فاصله آنها از صندلی جلویی 82 سانتیمتر است. این صندلیها استاندارد بوده و قابلیت تبدیل به تخت خواب را ندارند. از دیگر امکانات این کلاس پرواز میتوان به تلویزیون (و در مواردی منبع تغذیه برق لپتاپ) اشاره کرد.

بیزنس کلاس : بیزنس کلاس جت ایرویز صندلیهایی را در اختیار مسافران قرار میدهد که 53 سانتیمتر پهنا داشته و حدود 124 سانتیمتر با صندلی جلویی فاصله دارند. این صندلیها تاشو بوده و قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را دارا هستند. علاوه بر این، تلویزیون و منبع تغذیه برق لپتاپ نیز از دیگر امکانات این کلاس پروازی به شمار میرود.

فرست کلاس : صندلیهای فرست کلاس جت ایرویز حدود 76 سانتیمتر پهنا داشته و فاصله انها از صندلی جلویی حدود 230 سانتیمتر است. این صندلیها در سوئیتی اختصاصی قرار دارند و به سادگی به تخت خوابی راحت بدل میشوند. علاوه بر این، تلویزیون و منبع تغذیه برق لپتاپ نیز از دیگر امکانات فرست کلاس جت ایرویز هستند.

چک-این آنلاین

مسافران جت ایرویز میتوانند 48 تا 2 ساعت پیش از پرواز خود به صورت آنلاین اقدام به دریافت کارت پرواز کنند. در واقع، جت ایرویز برای افرادی که از گزینه چک-این آنلاین استفاده میکنند جوایزی نیز در نظر گرفته است.

ملزومات چک-این آنلاین

 • امکان چک-این آنلاین تنها برای بعضی از پروازها که از فرودگاههایی به خصوص صورت میگیرد، وجود دارد.
 • حداکثر تعداد افراد گروه شما هفت نفر باشد.
 • در گروه رزرو شما کودک یا خردسالی وجود نداشته باشد.
 • بار مجاز

  بار دستی مجاز:

  1 کیف و 1 وسیله شخصیمسافران این شرکت هوایی اجازه دارند یک کیف و یک وسیله شخصی همراه خود داشته باشند. باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که تمام بار دستی باید در کابین بالای سر مسافران و یا زیر صندلی جلویی قرار بگیرد.

  مشخصات بار دستی مجاز

  حداکثر ابعاد: 115 سانتیمتر

  حداکثر وزن: 7 کیلوگرم

  پذیرش بار مجاز

  اطلاعات مربوط به این بخش در بلیط مسافر ذکر شده است. تذکر: بارهای دارای وزن اضافه و یا بارهایی که نیاز به نگهداری ویژه دارند مشمول هزینه ی مضاعف میباشند.

  زمان بندی ۷۴ %
  پرواز های با تاخیر ۹ %
  کنسل شده ۱ %

  آیا میدانید

  از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

  پرواز و هتل