ناحیه کاربری
;

هواپیمایی فلای دبی

ایرلاین فلای دبی متعلق به دولت امارات است و در میان ایرلاین‌های ارزان قیمت جای می‌گیرد. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی که در سال 2008 بنیان گذاری شده و در فرودگاه بین‌المللی دبی است. این فرودگاه، پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان در جابه‌جایی مسافران بین‌المللی و فرودگاه اصلی شهر دبی، در کشور امارات متحده عربی است. دفتر دیگر فلای دبی فرودگاه بین المللی آل مکتوم است، که در شهر جبل علی کشور امارات متحده عربی قرار دارد. فلای دبی برای محبوب‌ترین مقاصد سفر در سرتاسر دنیا پرواز انجام ‌می‌دهد. این ایرلاین تلاش دارد تا با هزینه کم و امکانات سفری مناسب به مقاصدی که در حال حاضر به آن‌ها پرواز ندارد، سفر انجام دهد.

کلاس‌های پروازی

فلای دبی خدمات پروازی خود را در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی کلاس به مسافران ارائه می‌کند.

بیزینس کلاس

صندلی‌های جادار و راحت بیزینس کلاس فلای دبی، آرامش شما را در حین سفر تضمین خواهد کرد. تعداد مسافرینی که در هر کابین بیزینس کلاس قرار دارند 12 نفر است. صندلی‌های راحت و بزرگ، خدمات زمینی، خدمات سریع حین ثبت نام، تنوع منو غذایی بین المللی، سرو انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، امکان تماشای فیلم در حین استراحت با نمایشگر‌های 12 اینچی لمسی و پریز برق، از امکانات و خدمات بیزینس کلاس فلای دبی است. اگر پرواز شما کوتاه مدت باشد، با غذایی سرد به همراه مخلفات از شما پذیرایی خواهد شد؛ اما در سفرهای طولانی، فلای دبی یک وعده غذایی کامل، پیش غذا و امکان انتخاب دسر از یک منو ویژه را برای مسافرانش در نظر گرفته است.

اکونومی

با انتخاب اکونومی کلاس فلای دبی، تجربه پروازی ارزان قیمت و سفری آرام خواهید داشت. کابین بزرگ، آرام و با نوری مناسب برای مسافران در نظر گرفته شده است؛ اما برای استفاده از برخی خدمات همچون نمایشگرهای لمسی، پذیرایی در طول پرواز، اینترنت و ... باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

چک-این آنلاین

این امکان برای مسافرین فلای دبی فراهم شده است تا از طریق سایت رسمی این ایرلاین چک–این آنلاین انجام دهند. مسافران می‌توانند به سایت فلای دبی مراجعه و کارت پرواز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

بار مجاز هواپیمایی فلای دبی

این ایرلاین در بیشتر مسیرهای پروازی تنها بار دستی مجاز برای همراه داشتن در کابین دارد و برای تحویل چمدان و یا سایر انواع بار، باید اقدام به پرداخت وجه اضافه کرد.

مقاصد پروازی پر‌تردد هواپیمایی فلای دبی

فلای دبی سفرهای خود را به 95 مقصد مختلف در خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اروپا انجام می‌دهد. از امارات متحده عربی در طول یک هفته پروازهای منظمی به مقاصد اهواز، بندرعباس، اصفهان، لار، مشهد، شیراز و تهران انجام می‌شود.

سایر توضیحات

آدرس سایت فلای دبی:  www.flydubai.com

خرید بلیط هواپیمایی فلای دبی از آیتورز

خرید بلیط هواپیمایی فلای دبی با ارزان‌ترین قیمت و به صورت کاملا آنلاین در آیتورز فراهم شده است و کافی است با انتخاب مبدا و مقصد و جستجو در صفحه پرواز آیتورز، با بهترین قیمت بلیط فلای دبی را خریداری کنید. در آیتورز برای خرید بلیط هواپیما نیازی نیست که مبدا یا مقصد شما الزاما تهران و یا ایران باشد. شما می‌توانید پروازهای هواپیمایی فلای دبی را از هر نقطه‌ای از دنیا به نقطه‌ای دیگر(تمامی مقاصد بین‌المللی از جمله پرواز بین کشورهای اروپایی، آسیایی و ...) خریداری کنید. 

ناوگان پروازی

فلای دبی 50 فروند هواپیما از یک نوع دارد و تمامی پروازهای خود را با آن‌ها انجام می‌دهد.

  • بوئینگ 737

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل