ناحیه کاربری
;

درباره ایرلاین اتحاد:

ایرلاین اتحاد که در سال 2003 کار خود را آغاز نمود، متعلق به امارات متحده عربی است. این ایرلاین به صورت هفتگی مسافرین را در 100 مقصد گوناگون جابجا می نماید. ایرلاین اتحاد دارای 120 ناوگان هوایی می باشد و روزانه به 96 مکان مختلف در همه قاره ها از مبدا فرودگاه ابوظبی پرواز دارد. هواپیمایی اتحاد علاوه بر کلاس های فرست، بیزینس و اکونومی، دارای کلاس رزیدنس نیز می باشد.

دریافت کارت پرواز:

خدمات دریافت آنلاین کارت پرواز که توسط هواپیمایی اتحاد ارائه می گردد تا 3 ساعت قبل از پرواز قابل دسترس است. پس از ارسال درخواست کارت پرواز، ایمیلی حاوی بارکد و اطلاعات سفر برای گردشگران ارسال می شود. توصیه می گردد از کارت پرواز اسکرین شات گرفته و هنگام عبور از گیت، بارکد را استفاده نمایید.

کلاس های پرواز

رزیدنس: کلاس های پروازی رزیدنس که تنها در هواپیمایی ایرباس A380 به کار برده شده است دارای 3 کابین مجهز به اتاق خواب و نشیمن به همراه سرویس بهداشتی برای رفاه حال مسافرین است.

فرست کلاس: سالن فرست کلاس ایرلاین اتحاد علاوه بر یک مبل راحتی چرمی، مجهز به یک تخت نیز می باشد. همچنین ایجاد فضای کوچکی برای قدم زدن در طول اتاق و دری که این قسمت را از سایر قسمت ها جدا می نماید از مزایای این سالن هواپیمایی می باشد.

بیزینس کلاس: صندلی های به کار رفته در سالن بیزینس کلاس هواپیمایی اتحاد علی رغم استفاده از کمترین فضا، از صندلی هایی استفاده نموده است که قابلیت حرکت به جلو و عقب را برای حفظ راحتی مسافرین دارد. کلیه صندلی های این پرواز قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را نیز دارد.

اکونومی کلاس: سالن های اکونومی ایرلاین اتحاد به واسطه صندلی های کاملاً راحت و بالش های بزرگ، خستگی راه طولانی را از بدن مسافرین خارج می نماید؛ همچنین صندلی های این سالن مجهز به صفحات لمسی با انواع سرگرمی می باشد.

بار دستی مجاز:

میزان باری که می توانید در کلاس اکونومی همراه با خود داشته باشید معادل 7 کیلوگرم می باشد. همچنین برای کودکان زیر دو سال، همراه داشتن کیف زیر 5 کیلوگرم بلامانع است. در کلاس بیزینسی و فرست نیز میزان مجاز حمل بار به داخل هواپیما 12 کیلوگرم می باشد.

پذیرش بار مجاز:

میزان بار مجاز در ایرلاین اتحاد با توجه به سالن ها مقدار متفاوتی دارد. اگر با کلاس اکونومی در حال سفر هستید، میزان بار مجاز برابر 30 کیلوگرم می باشد. همچنین میزان حمل بار برای مسافرین بیزینس کلاس 40 کیلوگرم و فرست کلاس 50 کیلوگرم خواهد بود؛ همچنین برای کودکان زیر 2 سال حمل بار تا 10 کیلوگرم امکان پذیر است. لازم به ذکر است، برای مسافرینی که قصد سفر به کانادا و آمریکا را دارند؛ در کلاس اکونومی 23 کیلوگرم و در بیزینس و فرست کلاس تا 32 کیلوگرم امکان حمل بار اضافه وجود دارد.

ناوگان های هوایی:

  • بوئینگ 9-787
  • بوئینگ 777
  • ایرباس A32
  • ایرباس A330
  • ایرباس A380
زمان بندی ۷۵ %
پرواز های با تاخیر ۱۰ %
کنسل شده ۲ %
بار دستی ۱۰کیلو
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل