ناحیه کاربری
;

هواپیمایی ویرجین آتلانتیک 

ویرجین آتلانتیک در سال 1984 و تحت عنوان بریتیش آتلانتیک ایرویز تاسیس شد. پایانه های اصلی این خطوط هوایی در فرودگاههای گاتویک، هیثرو، و منچستر میباشد. ویرجین آتلانتیک به بیش از 30 مقصد پرواز دارد که 6 مورد آنها داخلی هستند. مقصدهای بین المللی این خطوط هوایی نقاط مختلفی در آفریقا، آسیا، خاور میانه، آمریکای شمالی، و کارائیب را شامل میشود. ویرجین آتلانتیک با 8 شرکت هواپیمایی نیز توافقنامه هایی دارد. ناگفته نماند که ناوگان هوایی این شرکت شامل 10 ایرباس A330-300، 11 ایرباس A340-600، 12 بوئینگ 747-400، و 7 بوئینگ میباشد.

کلاسهای پروازی

اکونومی کلاس : صندلیهای اکونومی کلاس ویرجین آتلانتیک حدود 45 سانتیمتر پهنا داشته و از صندلی جلویی نیز حدود 78 سانتیمتر فاصله دارد. این صندلیها استاندارد بوده و قابلیت تبدیل به تخت خواب را ندارند. علاوه بر این، تلویزیون نیز از دیگر امکانات این کلاس پرواز است.

پریمیوم کلاس : صندلیهای پریمیوم کلاس این شرکت هواپیمایی حدود 53 سانتیمتر پهنا داشته و از صندلی جلویی نیز حدود یک متر فاصله دارند. این صندلیها تاشو بوده و به تخت خوابهایی راحت تبدیل میشوند. ناگفته نماند که تلویزیون و منبع تغذیه برق لپتاپ هم جزء امکانات این کلاس پرواز به شمار میرود.

بیزنس کلاس : بیزنس کلاس ویرجین آتلانتیک صندلیهایی را در اختیار مسافران قرار میدهد که 55 سانتیمتر پهنا داشته و حدود 205 سانتیمتر با صندلی جلویی فاصله دارند. این صندلیها تاشو بوده و قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را دارند. از دیگر امکانات این کلاس پرواز میتوان به تلویزیون و منبع تغذیه برق لپتاپ اشاره کرد.

چک-این آنلاین

مسافران ویرجین آتلانتیک میتوانند تا 24 ساعت قبل از پرواز خود به صورت آنلاین اقدام به دریافت کارت پرواز کنند.

ملزومات استفاده از چک-این آنلاین

  • 24 تا 2 ساعت پیش از پرواز خود اقدام به دریافت کارت پرواز کنید.
  • مقصد یا مبدا سفر شما نیجریه نباشد.
  • مبدا سفرتان هندوستان یا کارائیب نباشد.
  • مسافری با نیازهای ویژه نباشید (به عبارت دیگر، خردسال بدون همراه).

بار دستی مجاز

تمام بار دستی باید در کابین بالای سر مسافر و یا زیر صندلی جلویی جا شده و علاوه بر این، با مقررات زیر نیز همخوانی داشته باشد:

مسافران اکونومی و پریمیوم اجازه دارند 1 کیف دستی همراه خود داشته باشند که شرایط زیر را داشته باشد:

  • حداکثر ابعاد: 23x36x56 سانتیمتر
  • حداکثر وزن: 10 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز

مسافران اکونومی مسیرهای ترنس آتلانتیک، کارائیب، نیجریه مجاز به حمل 1 کیف هستند، البته مشروط به اینکه کیف مورد نظر با حدود زیر همخوانی داشته باشد:

  • حداکثر ابعاد: 43x75x90 سانتیمتر
  • حداکثر وزن: 23 کیلوگرم

مسافران پریمیوم مسیرهای ترنس آتلانتیک، کارائیب، نیجریه مجاز به حمل 2 کیف هستند، البته مشروط به اینکه کیف مورد نظر با حدود زیر همخوانی داشته باشد:

  • حداکثر ابعاد: 157 سانتیمتر
  • حداکثر وزن: 23 کیلوگرم

تذکر: بارهای دارای وزن اضافی و یا بارهایی که به نگهداری ویژه نیاز دارند مشمول هزینه های مضاعف میشوند.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل