ناحیه کاربری
;

درباره چاینا ساثرن

خطوط هوایی چاینا ساثرن در سال 1988 تاسیس شده و از لحاظ جابجایی مسافر، پنجمین خطوط هوایی بزرگ جهان به شمار میرود. این شرکت هوایی در فرودگاههای بین المللی بایون گوانگجو و پکن پایانه هایی دارد. پاینا ساثرن یکی از اعضای اتحادیه اسکای تیم بوده و به حدود 190 مقصد پروازهایی دارد که اکثر آنها داخلی هستند. پروازهای بین المللی این خطوط هوایی به 65 مقصد در 35 کشور در آسیا، اقیانوسیه، خاور میانه، اروپا، آمریکای شمالی صورت میگیرد. ناوگان چاینا ساثرن شامل 509 فروند هواپیما بوده که کلاسهایی از جمله فرست کلاس، بیزنس کلاس، پریمیوم اکونومی کلاس، و اکونومی کلاس را شامل میشوند.

کلاسهای پروازی

اکونومی کلاس : صندلیهای اکونومی کلاس چاینا ساثرن حدود 43 سانتیمتر پهنا داشته و از صندلی جلویی نیز حدود 80 سانتیمتر فاصله دارند. این صندلیهای از نوع استاندارد بوده و قابلیت تبدیل به تخت خواب را ندارند. از دیگر امکانات این کلاس پرواز میتوان به تلویزیون اشاره کرد.

بیزنس کلاس : صندلیهای ارائه شده در بیزنس کلاس این شرکت هواپیمایی حدود 45 سانتیمتر پهنا داشته و از صندلی جلویی نیز حدود 80 سانتیمتر فاصله دارند. این صندلیها تاشو بوده و به سادگی به تخت خواب بدل میشوند. از دیگر امکانات این کلاس پروازی میتوان به تلویزیون اشاره کرد که در صورت درخواست در اختیار مسافران قرار میگیرد.

فرست کلاس : فرست کلاس چاینا ساثرن دارای صندلیهایی به پهنای 70 سانتیمتر است که از صندلی جلویی حدود 210 سانتیمتر فاصله دارند. صندلیهای این کلاس پروازی تاشو بوده و به تخت خوابهایی راحت بدل میشوند. از جمله دیگر امکانات فرست کلاس چاینا ساثرن میتوان به تلویزیون و منبع تغذیه برق لپتاپ اشاره کرد.

چک-این آنلاین

مسافران چاینا ساثرن میتوانند تا 24 ساعت قبل از پرواز به صورت انلاین اقدام به چک-این کنند.

ملزومات استفاده از چک-این آنلاین

  • 24 تا 1 ساعت قبل از پرواز خود اقدام به دریافت کارت پرواز کنید.
  • مسافر دارای نیازهای ویژه نباشید.

تذکر: بعضی از مسیرها شامل چک-این آنلاین نیستند، پس توصیه ما این است پیش از پرواز با ما تماس گرفته و اطلاعات دقیق پرواز خود را کسب کنید.

بار دستی مجاز:

مسافران اکونومی و بیزنس کلاس میتوانند یک کیف و یک وسیله شخصی همراه خود داشته باشند. این عدد برای مسافران فرست کلاس به دو کیف و یک وسیله شخصی افزایش پیدا میکند. ناگفته نماند که تمام بارهای مسافران باید در کابین بالای سر مسافر و یا زیر صندلی جلویی جا شده و از حدود زیر نیز فراتر نرود:

  • حداکثر ابعاد بار دستی: 20x40x55 سانتیمتر
  • حداکثر وزن بار: 5 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز

پروازهای چاینا ساثرن به نقاط مختلف دنیا هر یک در زمینه حداکثر ابعاد و وزن بار پذیرش شده، محدودیتهای خاص خود را دارا میباشند. بنابراین، توصیه ما این است که از وبسایت این خطوط هوایی بازدید کرده و اطلاعات دقیق پرواز خود را کسب کنید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل