ناحیه کاربری
;

درباره ایرلاین ایرفلوت

اروفلوت بزرگترین خط هوایی ملی روسیه و بزرگترین شرکت هوایی این کشور است. این شرکت که در 1923 پایه گذاری شده عضو اتحادیه اسکای تیم بوده و یکی از باسابقه ترین خطوط هوایی جهان به شمار میرود. اروفلوت از فرودگاه بین المللی شرمتیوو به عنوان پایانه خود استفاده کرده و به حدود 130 مقصد پرواز دارد. این پروازها شامل حدود 12 پرواز داخلی و علاوه بر آن، پروازهایی به فرودگاههایی دیگر در اروپا، آسیا، آفریقا، خاور میانه، آمریکای شمالی، کارائیب میشود. ناگفته نماند که اروفلوت با بیش از 25 خط هوایی دیگر نیز توافق نامه هایی امضا کرده است. ناوگان هوایی این شرکت شامل 161 هواپیما بوده و انواع مختلفی از کلاسهای پروازی از قبیل اکونومی و بیزنس را در اختیار مسافران قرار میدهد.

کلاسهای پروازی

بیزنس کلاس : صندلیهای بیزنس کلاس اروفلوت معمولا 66 سانتیمتر پهنا داشته و با صندلی جلویی 1.5 متر فاصله دارند. این صندلیها تاشو بوده و به راحتی به تخت خواب تبدیل میشوند. از دیگر امکانات بیزنس کلاس اروفلوت میتوان به تلویزیون و خروجی برق لپتاپ اشاره کرد.

اکونومی کلاس : صندلیهای اکونومی کلاس اروفلوت معمولا 45 سانتیمتر پهنا داشته و حدود 75 سانتیمتر با صندلی جلویی فاصله دارند. این صندلیها استاندارد بوده و قابلیت تا شدن ندارند. از دیگر امکانات اکونومی کلاس اروفلوت میتوان به تلویزیون و (در بعضی موارد) خروجی برق لپتاپ اشاره کرد.

چک-این انلاین

مسافران اروفلوت میتوانند 24 ساعت تا 25 دقیقه قبل از پرواز به صورت آنلاین اقدام به چک-این کنند. مسافران میتوانند صندلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و کارت پرواز خود را پرینت بگیرند. ناگفته نماند که بعضی از پروازها شامل چک-این آنلاین نیستند، بنابراین، توصیه ما این است که با اروفلوت تماس گرفته و اطلاعات دقیق را کسب کنید.

مدت زمان حضور در فرودگاه پیش از پرواز

در صورت پرواز از مسکو، توصیه اروفلوت به مسافران این است که حداقل 3 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشند.

زمان حضور در گیت پرواز

مسافران داخلی: حداقل 15 دقیقه پیش از زمان پرواز

مسافران بین المللی: حداقل 30 دقیقه قبل از زمان پرواز (این زمان برای بعضی از مقصدها متفاوت است)

بار دستی مجاز :

1 کیف و 1 وسیله شخصی

مسافران اجازه دارند یک کیف و یک وسیله شخصی از قبیل کیف دستی همراه خود داشته باشند. ابزارهای کمکی و برخی وسایل دیگر جزء وسایل شخصی به شمار نمی آیند. تمام بارهای همراه باید در صندوق بالای سر مسافران و یا زیر صندلی جلوی آنها جا بگیرد.

حداکثر وزن بار دستی مجاز:

10 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز:

هر مسافر اجازه دارد 2 کیف بار داشته باشد، به شرطی که این کیفها با شرایط زیر سازگاری داشته باشند:

تذکر: بارهایی که وزن آنها از حد مجاز بیشتر است و همچنین بارهای به خصوص از قبیل تجهیزات اسکی، گلف، آلات موسیقی و غیره مشمول هزینه ای اضافی میباشند.

هواپیماهای ایرفلوت

زمان بندی ۷۹ %
پرواز های با تاخیر ۹ %
کنسل شده -
بار دستی ۱۰ کیلو
میزان بار -

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل