ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
آمستردام

درباره آمستردام

آمستردام یک شهر است اما میتوان گفت به خودی خود یک کشور نیز هست، کشوری که در قلب کشوری بزرگتر قرار گرفته است. اکثر بازدیدکنندگان این شهر به این نتیجه میرسند که آمستردام نه تنها از دیگر نقاط هلند متفاوت است بلکه با هر جای دیگری که در زندگیشان دیده اند نیز فرق دارد. وقتی آمستردام را با شهرهای هم اندازه خود در هر جای دیگر جهان مقایسه میکنید متوجه میشوید که این شهر در دنیا نظیر ندارد. آمستردام با جای دادن افرادی از 175 ملیت گوناگون، بالاترین سطح تنوع فرهنگی در سطح جهان را به خود اختصاص داده است. آمستردام همه جذابیتها و زیبایی های یک کلان شهر را داشته اما در عین حال، به نظر شبیه به روستایی بزرگ می آید که هر گوشه و کنارش هزاران جاذبه شگفت انگیز را در خود جای داده است.

آب و هوای آمستردام

آب و هوای آمستردام گرم و معتدل است. میزان بارندگی سالانه این شهر بسیار بالا بوده و آمستردام حتی در طول خشکترین ماه سال نیز بارندگی قابل توجهی دارد. میانگین دمای سالانه آمستردام 9.2 درجه سانتیگراد، و میانگین بارش سالانه این شهر 805 میلیمتر است.

بهترین زمان سفر

بهترین زمان برای بازدید از آمستردام بین ماههای آوریل و مه یا سپتامبر و نوامبر است (یعنی زمان کوتاهی قبل یا بعد فصل توریستی تابستان). در این زمان توریستهای کمتری در سطح شهر وجود داشته و هوا نیز مطبوع تر است و در واقع در این بازه های زمانی میتوانید آمستردام را همان صورتی که حقیقتا هست تجربه کنید. اما اگر به دنبال قیمت مناسب هستید و دمای 0 تا 10 درجه سانتیگراد برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد، پیشنهاد ما این است که در زمستان از این شهر بازدید کنید. ناگفته نماند که فارغ از زمان سفرتان، آمستردام همیشه رویدادهایی مفرح برای ارائه به شما خواهد داشت (سالانه بیش از 300 فستیوال و جشنواره در این شهر برگزار میشود).

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل