ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به بارسلون

بارسلون یکی از شهرهای مهم اروپایی است که از گذشته مورد توجه جهانیان بوده است. بزرگی و شهرت این منطقه از کشور اسپانیا باعث شده است تا همواره ندای جدایی‌طلبی و تشکیل کشور واحد در بین مردم این شهر به گوش برسد. حتی یک‌بار همه‌پرسی بزرگی در بارسلون برپا شد و رای مثبت مردم کاتالان به جدایی از اسپانیا نیز ثبت گردید؛ اما دولت مرکزی این همه‌پرسی را باطل اعلام کرد. در حال حاضر بارسلون به عنوان پایتخت حکومت خودمختار کاتالونیا شناخته می‌شود؛ اما دولت مرکزی اسپانیا بر این حکومت نظارت دارد. مردم شهر به زبان اسپانیایی و کاتالون صحبت می‌کنند و واحد پول آن همانند دیگر شهرهای اسپانیا یورو است. بارسلون بندری زیبا است که تمام تفریحاتی که در یک منطقه مدیترانه‌ای نیاز دارید را در خود جای داده است. آب و هوای مناسب که سواحل این بندر زیبا را جذاب‌تر کرده و جاذبه‌های تاریخی که مدت‌زمان زیادی از سفر شما را به خود اختصاص می‌دهد. جاذبه‌های تجاری این شهر نیز باعث شده تا سفر به بارسلون برای تجار و فعالان اقتصادی جذابیت داشته باشد. وضعیت مناسب بندر این شهر به‌گونه‌ای است که سفرهای تفریحی و تجاری از طریق دریا به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

بهترین زمان سفر به بارسلون

آب و هوای مدیترانه‌ای وضعیت غالب بر آب و هوای بارسلون است. در چنین آب و هوایی زمستان‌ها معتدل و مرطوب و تابستان‌ها گرم و بسیار خشک است. در بارسلون تقریبا نیمی از سال تابستان است! به همین علت حتی اگر بهترین زمان سفر به بارسلون تابستان نباشد، باز هم گردشگران زیادی در این فصل سفر به بارسلون را در برنامه خود قرار می‌دهند. زمستان‌ها نیز در بارسلون 3 ماه به طول می‌انجامد و از اوایل آذر تا اوایل اسفند ادامه دارد. این فصل با توجه به آب و هوای مناسبی که دارد، از نظر برخی بهترین زمان سفر به بارسلون محسوب می‌شود. با توجه به اینکه فصل بهار و پاییز هر کدام تنها 1 ماه در بارسلون به‌صورت واضح وجود دارند، سفر به این شهر در این ایام کار سختی است. بااین‌حال زیبایی‌های وصف‌ناپذیر پاییز که در ماه نوامبر رخ می‌نماید و طراوت و تازگی فصل بهار که در ماه آوریل ایجاد می‌شود، می‌تواند برای شما جذابیت خاص خود را داشته باشد. بسیاری از گردشگران معتقدند که بهترین زمان سفر به بارسلون بهار و پاییز است. علت این موضوع را هم زیبایی‌های خاص این دو فصل و هم هزینه پایین‌تر رزرو هتل در بارسلون می‌دانند.

خرید بلیط هواپیما بارسلون بهترین قیمت بلیط بارسلون بلیط هواپیما تهران بارسلون

خرید بلیط هواپیما بارسلون

برای خرید بلیط هواپیما بارسلون در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان بارسلون هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط بارسلون را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط بارسلون در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز بارسلون را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط بارسلون، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به بارسلون مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز بارسلون هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز بارسلون برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط بارسلون از آیتورز

خرید بلیط بارسلون از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط بارسلون از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز بارسلون را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت بارسلون

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط بارسلون را مشاهده و بلیط پرواز ارزان بارسلون را خریداری کنید.

بهترین ایرلاین‌ها برای سفر به بارسلون

خرید بلیط هواپیما بارسلون از ترکیش

هواپیمایی ترکیش

خرید بلیط هواپیما بارسلون از ماهان

هواپیمایی ماهان

خرید بلیط هواپیما بارسلون از قطر ایرویز

هواپیمایی قطر ایرویز

فرودگاه‌های بارسلون

بندر بارسلون یک فرودگاه عمومی برای پروازهای مختلف خود اختصاص داده است. این فرودگاه بین‌المللی یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های کل کشور اسپانیا به‌حساب می‌آید. هرچند فرودگاه بین‌المللی بارسلون نام بیشتر شنیده‌ شده‌ای از این فرودگاه است؛ اما نام آن فرودگاه ال پرات بارسلون است. این فرودگاه بیش از 100 سال قدمت داشته و در سال 1918 تاسیس شده است. از آن زمان تاکنون، تغییرات گسترده‌ای در امکانات پروازی و خدمات رفاهی و تفریحی صورت گرفته است. این فرودگاه به‌صورت میانگین سالانه 47 میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند که میزان نسبتا زیادی است. البته بسیاری از پروازها مربوط به سفرهای داخلی اسپانیا به‌ویژه مربوط به خط هوایی بارسلون-مادرید است. این خط هوایی تا سال 2008 میلادی به عنوان شلوغ‌ترین مسیر هوایی دنیا شناخته می‌شد. فرودگاه بین‌المللی بارسلون دو پایانه فعال دارد. یک پایانه مربوط به سال 1992 و دیگری مربوط به سال 2009 است. پایانه قدیمی که شماره 2 نام گرفته است، 3 بخش دارد و امکانات مختلفی در بخش‌های مختلف آن تعبیه شده است. از این پایانه برای پروازهای ارزان‌قیمت استفاده می‌شود. پایانه 1 فرودگاه ال پرات بارسلون 550 هزار متر مربع وسعت داشته و پنجمین پایانه بزرگ جهان محسوب می‌شود. این پایانه از فرودگاه بین‌المللی بارسلون به 5 بخش تقسیم می‌شود که با حروف A تا E مشخص شده‌اند. اکثر پروازهای این فرودگاه از طریق پایانه 1 برقرار می‌شود. فرودگاه بین‌المللی ال پرات بارسلون تنها 12 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد که وسایل حمل و نقل زیادی برای جابه‌جایی مسافران در نظر گرفته شده است.

  • فرودگاه ال پرات بارسلون

حمل و نقل در بارسلون

بارسلون شهری بزرگ و به‌نوبه خود پایتخت یک حکومت محسوب می‌شود. به‌ویژه حضور گردشگران و سیاستمداران مختلف در بارسلون باعث شده تا زیرساخت‌های قوی برای حمل و نقل در بارسلون ایجاد شود. یکپارچگی در پرداخت هزینه‌های وسایل مختلف حمل و نقل در بارسلون نیز به گردشگران کمک می‌کند تا هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند و هم از سردرگمی‌های معمول در برخی شهرها به دور باشند. مترو یکی از بهترین گزینه‌های حمل و نقل در بارسلون محسوب می‌شود. تلاش‌های زیادی انجام شده تا با وجود خطوط مختلف مترو، راهنمایی‌های مناسبی برای تعویض خط و رسیدن به مقاصد مد نظر صورت پذیرد. رنگ‌های متنوعی که هم بر روی نقشه و هم در ایستگاه‌های مترو به چشم می‌خورد، یکی از بهترین راهنماها برای اطلاع از مکان قرارگیری شما است. البته می‌توانید از اپلیکیشن‌های تلفن همراه و نقشه مترو نیز استفاده کنید. با استفاده از مترو می‌توانید به تمامی مقاصد گردشگری معروف دسترسی داشته باشید.
اتوبوس گزینه بعدی حمل و نقل در بارسلون است. وسیله‌ای که پوشش مناسبی در سطح شهر داشته و در نتیجه می‌توانید به بهترین مکان‌ها دسترسی داشته باشید. تقریبا اکثر مسیرهای شهر بارسلون با استفاده از اتوبوس‌های مختلف قابل دسترسی هستند. تراموا نیز یکی دیگر از گزینه‌های حمل و نقل در بارسلون است که چند سالی از حضور آن در شهر بارسلون نمی‌گذرد. هنوز خطوط تراموا گستردگی لازم را ندارند اما می‌تواند برای رسیدن به برخی مقاصد خاص مناسب باشد. تاکسی نیز به‌وفور در سطح شهر وجود دارد؛ اما هزینه آن به‌مراتب از اتوبوس و مترو و تراموا بیشتر است. هزینه شب و روز نیز با هم تفاوت دارد. سیستم حمل و نقل در بارسلون برای انتقال از فرودگاه بین‌المللی ال پرات بارسلون به مرکز شهر نیز وسایل مختلفی قرار داده است. اتوبوس اکسپرس فرودگاه و همچنین یک خط اختصاصی مترو، گزینه‌های مناسبی هستند که خیلی سریع شما را به مرکز شهر یا مسیرهای مد نظر منتقل می‌کنند. همچنین اتوبوس شهری، قطار شهری و تاکسی نیز از گزینه‌های مطلوبی هستند که برای مسافران فرودگاه بین‌المللی بارسلون در نظر گرفته شده است.

دیدنی‌های بارسلون

طبیعت زیبا، جاذبه‌های تاریخی، موزه‌ها و مسابقات فوتبال هیجان‌انگیز، از بهترین جاذبه‌های گردشگری بارسلون هستند. قدم زدن در کوچه‌پس‌کوچه‌های بارسلون می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. سر زدن به کلیساها و شرکت در مراسم‌های مذهبی خود از بهترین دیدنی‌های بارسلون محسوب می‌شوند. حتما در برنامه سفر به بارسلون، سر زدن به 3 اثر خارق‌العاده معمار مشهور اسپانیایی یعنی گادی را جای دهید. همچنین گشت و گذار در محله‌های قدیمی بارسلون می‌تواند بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. جاذبه‌های مختلف دیگر مثل تله‌کابین، آکواریوم و بوستان‌ها و پارک‌های مختلف نیز از جمله دیدنی‌های بارسلون محسوب می‌شوند که برای گردشگران جذاب هستند. همچنین سر زدن به طبیعت بارسلون از سواحل زیبا و جذاب گرفته تا کوه‌های سر به فلک کشیده، می‌توانند به عنوان بهترین دیدنی‌های بارسلون در نظر گرفته شوند. جاذبه‌های گردشگری بارسلون به همراه جشنواره‌های مختلف این شهر، زمان زیادی از شما را به خود اختصاص می‌دهند. در نتیجه بهتر است با توجه به سلیقه و علاقه‌مندی خود، به گلچینی از جاذبه‌های گردشگری در سفر به بارسلون سر بزنید.

  • مونتسرات
  • موزه تاریخ
  • قلعه مونژئیک
  • کلیسای جامع بارسلون
  • محله باری گوتیک
  • خانه کازا باتیو

غذا و رستوران در بارسلون

بارسلون یکی از شهرهای مناسب برای شکم گردی است! تنوع غذای بالا و پوشش دادن سلیقه‌های مختلف، ویژگی بارز غذا در بارسلون است. وجود روغن زیتون در انواع غذاهای محلی و سنتی کاتالان‌ها، امیدبخش میل یک غذای مفید و بدون ضرر خواهد بود. همچنین کمتر نوعی از غذا در بارسلون را پیدا خواهید کرد که در آن از سیر و گوجه استفاده نشده باشد. رستوران‌های بارسلون هم اکثرا در منو غذایی خود، غذاهای دریایی متنوعی را جای داده‌اند که نشان از علاقه زیاد مردم بارسلون به این نوع غذاها است. تنوع رستوران‌های بارسلون نیز شما را سردرگم خواهد کرد. مردم بارسلون اصولا خوش‌گذران هستند و زمان زیادی را برای گشت و گذار در کافه‌ها و رستوران‌ها سپری می‌کنند. به همین علت تنوع رستوران‌های بارسلون برای شما جذاب خواهد بود. بهتر است قبل از مراجعه به هر رستوران در مورد هزینه‌های آن تحقیق کنید. همچنین قنادی‌های مختلف در بارسلون به فروش شیرینی‌های خوشمزه کاتالونیایی می‌پردازند که نباید آن را از دست بدهید.

خرید در بارسلون

همانند اکثر شهرهای اروپایی، خیابان‌های خرید در بارسلون جذابیت زیادی برای مردم این شهر و گردشگران به همراه دارند. در نتیجه سر زدن به این خیابان‌ها نه‌تنها می‌تواند شما را به بهترین سوغاتی‌های بارسلون برساند، بلکه زمان مناسبی برای آشنایی با مردم محلی این شهر است. قدم زدن در خیابان‌های خرید که اصولا سنگفرش شده‌اند، لذت زیادی برای شما خواهد داشت؛ حتی اگر قصد خرید از این فروشگاه‌ها را نداشته باشید. خرید در بارسلون نسبت به بسیاری از شهرهای اروپایی به‌صرفه‌تر خواهد بود. البته به شرطی که برای خرید به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که قیمت‌های بالایی بر روی اجناس خود نگذاشته باشند. پاساژها و مراکز خرید در بارسلون اگرچه جذابیت‌های زیادی دارند؛ اما در بیشتر مواقع قیمت‌های بسیار گرانی بر روی اجناس خود می‌گذارند. برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی نیز در مراکز خرید معروف بارسلون جای گرفته‌اند. اگر مشکلی با قیمت بالای اجناس ندارید و یا از جمله افرادی هستید که تنها کالاهای برند استفاده می‌کنید، خرید برندهای مختلف در بارسلون هم جذاب و هم به‌صرفه‌تر از شهرهای دیگر اروپایی است.

دانستنی‌های بارسلون

ساگرادا فامیلیا: یادمانی باشکوه از جنس هنر در بارسلون

ساگرادا فامیلیا: یادمانی باشکوه در بارسلون

بهترین هتل‌های بارسلون

بهترین هتل‌های بارسلون

سفر به بارسلون؛ سرزمین کاتال‌ها

سفر به بارسلون؛ سرزمین کاتال‌ها

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل