ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
بروکسل

درباره بروکسل

می توان گفت که بروکسل پایتخت بلژیک به عنوان مرکز فرهنگ و نهادهای اروپایی شناخته می شود. بروکسل بسیار زیباتر و هیجان انگیز تر از چیزی است که بسیاری از مردم تصور می کنند. جدا ازینکه این شهر در شکلات از شهرت خاصی برخوردار است، هنگام سفر می توانید از نزدیک به 90 موزه ای که در این شهر وجود دارد، از پارک های زیبا، معماری فاخر بروکسل و همینطور سایر مناطق دیدنی لذت ببرید. دو فرودگاه در نزدیکی این شهر وجود دارد که شما می توانید به راحتی از طریق اتوبوس، تاکسی، مترو و یا وسیله شخصی از فرودگاه تا شهر تردد کنید. در نزدیکی فرودگاه، هتل ها، خوابگاه و آپارتمان های مناسبی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

آب و هوای بروکسل

اولین چیزی که می توان در رابطه با آب و هوای بروکسل گفت بارش زیاد باران در این شهر است. پس هر موقع قصد سفر به این شهر را داشتید لباس مناسب برای بارندگی را به همراه خود داشته باشید. در بیشتر روزهای سال، مردم هوایی بارانی و با رطوبت زیاد را تجربه می کنند. بلژیک به خاطر آب و هوای خوب و معتدل و دریایی شهرت دارد و مردم این شهر تابستان هایی با گرمایی متوسط و زمستان هایی سرد را می گذرانند.

بهترین زمان سفر

فصل پاییز یکی از زمان های مناسب برای سفر به بروکسل است. زیرا علاوه بر اینکه در این فصل هوا همچنان معتدل است هزینه هتل ها هم کمتر شده و همچنین در اوایل مهر، زمان فستیوال ها در بروکسل آغاز می شود. اگر قصد دارید در تابستان به بروکسل سفر کنید باید گفت که در این فصل به علت افزایش گردشگران در این شهر، مجبور خواهید شد برای بازدید از هر مکانی ساعت ها صف های طولانی را تحمل کنید. اما در فصل بهار که تعداد گردشگران در این شهر کمتر می شود، می توانید در آب و هوایی معتدل از سفر به بروکسل لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری بروکسل کجاست ؟

بهتر است در طول روز به گشت و گذار در بروکسل بپردازید و شب ها، زمان خود را دررستوران ها و کافه های این شهر بگذرانید و از جو و فضای آن ها لذت ببرید. شهر بروکسل بسیار امن و مردم با فرهنگی دارد و شما می توانید از قدم زدن و پیاده روی در خیابان ها و در کنار مردم لذت ببرید. اما هنوز هم بهترین راه برای گردش و تماشای جاذبه های این شهر اتوبوس های گردشگری Hop-on Hop-off هستند. برای مسافرانی که تمایل دارند از جاهای دیدنی بروکسل به همراه راهنما و تورها بازدید کنند در سرتاسر بروکسل تورهای موضوعی و گشت و گذار زیادی وجود دارد. تمامی این تورها دارای راهنمایانی هستند که می توانند به چند زبان زنده ی دنیا مثل آلمانی، فرانسه، انگلیسی، روسی، عربی و هلندی صحبت کنند. شاید بتوان گفت که بیشتر مردم دنیا، بروکسل را به شهرت در شکلات، آبجو و بیسکوییت می شناسند. اما می توان گفت که شناخته شدن بیشتر بلژیک به علت ارتباط زیاد با اتحادیه اروپا و دیگر موسسات بین المللی است.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل