ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
رم

درباره رم

رم که به شهر هفت تپه شهرت دارد، به گونه ای اسطوره ای پایه گذاری شده است. در افسانه ها آمده که رومولوس و ریموس (دو برادری که پدرشان خدای جنگ بوده و توسط گرگی ماده پرورش یافتند) شهر جاودانه رم را تاسیس کردند. البته تاریخ دانان کمی درباره این داستان شک دارند اما اکثر افرادی که از این شهر بازدید کرده اند باور دارند که این شهر نوعی جاذبه جادویی دارد. رم پایتخت ایتالیا بوده و تاریخی بلند و پرماجرا دارد. از جاذبه های این شهر میتوان به سازه های باقیمانده از دورانهای گذشته از قبیل پانتئون، میدان اجتماعات رم، و چندین کلیسای زیبا و باشکوه اشاره کرد. در واقع، رم شهری مدرن است که هنوز هم بخشی بزرگ از جاذبه های دوران کهن را در خود حفظ کرده است.

آب و هوای رم

این شهر آب و هوایی گرم و معتدل دارد. بارندگی در رم در زمستان به مراتب از تابستان بیشتر است. ناگفته نماند که میانگین دمای سالانه رم 15.7 درجه سانتیگراد، و میانگین بارش سالانه آن حدود 798 میلیمتر است.

بهترین زمان سفر

بهترین زمان برای بازدید از رم بین ماههای اکتبر و آوریل است که اکثر توریستها شهر را ترک کرده و قیمت اتاقها نیز پایین آمده است. البته باید لباس گرم همراه داشته باشید چرا که رم در این دوره از سال هوای بسیار سردی دارد. اگر قصد دارید در هوایی مساعدتر (البته بدون شلوغی توریستها و گرمای شرجی) به رم سفر کنید، حتما ماه مه یا سپتامبر را انتخاب کنید. در این ماهها، میانگین دمای هوا بین 20 تا 30 است.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل