ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
سن پترزبورگ

درباره سن پترزبورگ

سن پترزبورگ یکی از خارق العاده ترین شهرهای جهان بوده و تمام ویژگیهای سفری به یادماندنی را در خود جای داده است: آثار هنری شگفت انگیز، معماری باشکوه، تفریحات شبانه بی نظیر و تاریخی غنی و سرشار از سنتهای فرهنگی که منبع الهام بسیاری از آثار ادبی، موسیقایی، و... دنیای مدرن بوده است. از شفق اسرارآمیز شبهای سفید تا اپراها و باله های بی همتای عصرهای زمستان، سن پترزبورگ در تمام فصول شگفتی هایی دارد که هرگز از جذابیت آنها کاسته نمیشود.

آب و هوای سن پترزبورگ

سن پترزبورگ آب و هوایی سرد و معتدل دارد. این شهر از نظر میزان بارش سالانه وضعیت بسیار خوبی داشته و حتی در خشکترین ماه سال نیز با مشکل کمبود آب روبرو نمیشود. میانگین دمای سن پترزبورگ برابر با 4.9 درجه سانتیگراد، و میانگین بارش سالانه آن 636 میلیمتر ارزیابی شده است.

بهترین زمان سفر

بهترین زمان برای بازدید از سن پترزبورگ، اواسط ماه ژوئن تا سپتامبر است. سفر در این زمان کمی پرهزینه است، اما آفتاب سن پترزبورگ که تقریبا 24 ساعته میتابد و همچنین جشنهای گوناگون شبهای سفید را نمیشود از دست داد. تابستانهای سن پترزبورگ سرد هستند و دما گاهی اوقات تا حدود 10 درجه سانتیگراد پایین می آید، اما زیبایی ها و جذابیتهای بی نظیری نیز دارند که هرگز از خاطر افرادی که از این سرزمین خارق العاده بازدید میکنند پاک نمیشود. ناگفته نماند که معمولا در زمستان کسی به سن پترزبورگ سفر نمیکند، چرا که در طول زمستان، روزها بسیار کوتاه بوده و دمای هوای تا حد انجماد پایین می آید.

دانستنی های سن پترزبورگ

5 شهر برتر روسیه

5 شهر برتر روسیه

در سفر به سن‌پترزبورگ، این غذا‌ها را از دست ندهید

در سفر به سن‌پترزبورگ، این غذا‌ها را از دست ندهید

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل