ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
شیکاگو

درباره شیکاگو

هنگامی که توماس ادیسون و نیکولا تسلا برای حق استفاده از برق برای روشن شدن نمایشگاه کلمبیا در جهان در سال 1893 (همچنین به عنوان نمایشگاه جهانی شیکاگو) رقابت کردند، شیکاگو به عنوان شهر صنعتی شناخته شد. در قرن بیستم و با مهاجرت شدید افراد از سرزمین‌‌های یونان، لهستان؛ ایتالیا،ایرلند و یهودی، هویت شهر شیکاگو تغییر پیدا کرد.

این روز‌ها شیکاگو تنوع زیادی در جاذبه‌های گردشگری خود دارد. در صحنه هنر پیشرفت چشمگیری داشته و به آن افتخار می‌کند و در مناطق و محله‌های مختلف خود فروشگاه‌های متنوع و جذابی احداث کرده و همینطور به غذاهای cornucopia شهرت زیادی یافته است.

اگر برای اولین بار است که به شیکاگو سفر می‌کنید مطمئنا نمی‌توانید چشم از آسمان بردارید. آسمان خراش‌های شیکاگو و هنر معماری آن‌ها قطعا سفری ارزشمند را برای شما رقم خواهد زد. گذر از میان رود شیکاگو و تماشای آسمان خراش‌ها و معماری آن‌ها و یا چند ساعت وقت گذراندن در پارک میلیانوم شیکاگو در نهایت تجربه‌ای از نگاه کردن به آسمان و تماشای آسمان خراش های این شهر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پارک میلیانوم بین ساحل دریاچه میشیگان و ساختمان‌های بلند مرتبه تجاری در مرکز شیکاگو قرار گرفته است.

می‌توانید به تماشای برج ویلیس که از نمادهای شهر شیکاگوست و یکی از بلندترین ساختمان‎‌های جهان است بروید. برج ویلیس سومین برج بلند در جهان و بلندترین آسمان خراش کشور آمریکاست. گردشگران زیادی که به شیکاگو سفر می‌کنند سالیانه از این برج دیدن می‌کنند و این برج یکی از مکان‌های گردشگری شیکاگوست.

می‌توانید از یکی دیگر از ساختمان‌های جهان به نام مرکز جان هنکاک که از نماد‌های این شهر نیز است دیدن کنید. عرشه 360 شیکاگو نیز از جاذبه‌های گردشگری این شهر است. ورود به عرشه شیکاگو هزینه زیادی دارد ولی می‌تواند تجربه ای متفاوت برای شما رقم بزند. در این مکان با خوراکی‌های خوشمزه و نوشیدنی‌های مختلف از شما پذیرایی خواهد شد و با نگاه کردن به هر طرف صحنه ای خیره کننده و شگفت انگیزی خواهید دید. دیدن شیکاگو در آغوش دریاچه در روز و شب و در طول فصل بهار و پاییز به هنگام غروب خورشید تجربه‌ای متفاوت برای شما رقم خواهد زد.

بعد از آن که از آسمان خراش‌های شیکاگو دیدن کردید، می‌توانید به موزه‌های استثنایی شهر رفته و از طعم پیتزاهای لذیذ شیکاگو لذت ببرید. عرشه 360 شیکاگو، پارک هزاره، رودخانه شیکاگو، موزه علم و صنعت، موسسه هنر، کلیسا Holy Name Cathedral، مرکز سمفونی شیکاگو، مرکز فرهنگی Chicago Cultural Center، پارک باغ وحش، آسمان نما، اسکله نیرو دریایی، برج ویلیس، آکواریوم Shedd Aquarium، موزه The Field Museum و موزه Richard H. Driehaus Museum از مکان‌های مهم گردشگری در شیکاگو هستند.

آب و هوای شیکاگو

آب و هوای شیکاگو سرد و معتدل است. میزان بارندگی در این شهر قابل توجه است. حتی در ماه‌های گرم نیز در شیکاگو باران می‌بارد. میانگین دمای سالانه در شیکاگو 10 درجه سانتی گراد و میانگین بارش باران در سال 918 میلی متر است.

بهترین زمان سفر

بهترین زمان سفر به شیکاگو از آوریل تا می و از سپتامبر تا اکتبر است. زمانی که آب و هوا گرم است، جشنواره‌های مختلفی در شیکاگو برگزار می‌شود و جمعیت قابل کنترل است. تابستان فصل گردشگری شیکاگوست که توریست‌های زیادی از سرتاسر دنیا برای شرکت کردن در فستیوال‌ها و استفاده از آب و هوای گرم این شهر و لذت بردن از جاذبه‌های گردشگری شیکاگو به این شهر سفر می‌کنند.

در طول این فصل هزینه رزرو هتل و بلیط هویما افزایش خواهد داشت؛ زیرا این فصل بهترین زمان برای سفر به شیکاگو است. در زمستان و بین ماه‌های نوامبر تا مارچ، آب و هوای شیکاگو بسیار سرد می‌شود. به همین علت به آسانی و با قیمت مناسب می‌توانید بلیط هواپیما تهیه و رزرو هتل خود را با هزینه ای مناسب انجام دهید.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل