ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به مونترال

سفر به مونترال، سفر به اروپایی‌ترین شهر آمریکای شمالی است. زبان اصلی مردم این شهر فرانسوی است و کافه‌ها و رستوران‌ها، حس و حال پاریس را در فضایی کانادایی به شما القا می‌کنند. مونترال سالانه پذیرای گردشگرانی از سراسر دنیا است که برای تماشای دیدنی‌ها مونترال راهی این شهر توریستی می‌شوند. زیرساخت‌های مناسبی که در مونترال برای ورود گردشگران آماده‌ شده، این شهر را به گزینه‌ای مناسب برای سفرهای تفریحی بدل کرده است. سفر به مونترال با انگیزه‌های غیر گردشگری مثل شرکت در کنفرانس‌های علمی، حضور در جشنواره‌های مختلف و عقد قراردادهای گوناگون تجاری، ازجمله دلایل تردد فراوان فرودگاه‌های این شهر است. البته دانشگاه‌های معتبر کانادایی در شهر مونترال، خود به‌تنهایی جاذبه‌ علمی برای جذب دانشجویان از سراسر دنیا هستند.

بهترین زمان سفر به مونترال

اگر می‌خواهید با تور ارزان مونترال راهی این شهر زیبای توریستی شوید، بهترین زمان سفر به مونترال در فصل زمستان است. در این فصل، قیمت هتل‌ها و مراکز توریستی بسیار پایین‌تر بوده و عموما تخفیف‌های فراوانی برای ترغیب گردشگران، به خدمات و کالاها تعلق می‌گیرد؛ به همین علت است که برخی بهترین زمان سفر به مونترال را زمستان می‌دانند. البته اگر بتوانید در تعطیلات سال نو و یا کریسمس به مونترال سفر کنید، جذابیت‌های بیشتری در انتظار شما خواهد بود؛ البته باید منتظر قیمت‌های بسیار بالاتری نیز باشید. اگر می‌خواهید با تور ارزان مونترال راهی این شهر زیبای توریستی شوید، بهترین زمان سفر به مونترال در فصل زمستان است. در این فصل، قیمت هتل‌ها و مراکز توریستی بسیار پایین‌تر بوده و عموما تخفیف‌های فراوانی برای ترغیب گردشگران، به خدمات و کالاها تعلق می‌گیرد؛ به همین علت است که برخی بهترین زمان سفر به مونترال را زمستان می‌دانند. البته اگر بتوانید در تعطیلات سال نو و یا کریسمس به مونترال سفر کنید، جذابیت‌های بیشتری در انتظار شما خواهد بود؛ البته باید منتظر قیمت‌های بسیار بالاتری نیز باشید. از نظر آب و هوایی بهترین زمان سفر به مونترال در فصل بهار و پاییز است. با توجه به اینکه مونترال تابستان‌های گرم و زمستان‌های بسیار سرد و برفی را تجربه می‌کند، بهتر است اگر با هوای گرم یا سرد مشکل دارید، در تابستان و زمستان به مونترال سفر نکنید.

خرید بلیط ارزان در مونترال بلیط ارزان مونترال بهترین قیمت بلیط هواپیما مونترال

خرید بلیط هواپیما مونترال

برای خرید بلیط هواپیما مونترال در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان مونترال هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط مونترال را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط مونترال در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز مونترال را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط مونترال، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به مونترال مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز مونترال هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز مونترال برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط مونترال از آیتورز

خرید بلیط مونترال از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط مونترال از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز مونترال را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت مونترال

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط مونترال را مشاهده و بلیط پرواز ارزان مونترال را خریداری کنید.

فرودگاه‌های مونترال

با توجه به شرایط خاص مونترال، فرودگاه‌های بسیار زیادی در این شهر قرار دارند. 2 فرودگاه بین‌المللی که یکی از آن‌ها با تعداد شرکت‌های هواپیمایی محدودتری کار می‌کند. فرودگاه «پییر الیوت ترودو» بزرگ‌ترین فرودگاه مونترال است که ایرلاین‌های متعددی در آن فرود می‌آیند. فرودگاه «میرابل» فرودگاه مهم دیگر مونترال است که تنها برخی از شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی و کانادایی را می‌پذیرد. علاوه بر این دو فرودگاه، مونترال که اصلی‌ترین فرودگاه‌های این شهر به‌حساب می‌آیند، چندین فرودگاه دیگر خصوصی و عمومی نیز دارد که برخی از آن‌ها تنها برای هواپیماهای باربری هستند. کیفیت باند تمامی فرودگاه‌های مونترال بالا و بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی است. همچنین سالن فرودگاه «پییر الیوت ترودو» امکانات خوبی را در دل خود جای ‌داده است.

  • فرودگاه پییر الیوت ترودو
  • فرودگاه میرابل
  • فرودگاه سن اوبر

حمل و نقل در مونترال

اتوبوس، مترو و تاکسی، سیستم حمل ‌و نقل عمومی مونترال را تشکیل می‌دهند. 4 خط مترو فعال در مونترال، توانسته قسمت‌های اصلی و پرترافیک شهر را پوشش دهد. اتوبوس‌ها نیز در نقش مکمل مترو ظاهر می‌شوند تا تقریبا در تمامی شهر امکان استفاده از وسایل حمل‌ و نقل عمومی وجود داشته باشد. تاکسی و کرایه خودرو گران‌ترین راهکارها برای استفاده از وسایل حمل ‌و نقل در مونترال هستند.
برای جابه‌جایی از فرودگاه به مرکز شهر نیز گزینه‌های متعددی پیش روی شما قرار دارد. اتوبوس مهم‌ترین وسیله حمل‌ و نقل از فرودگاه به مرکز شهر مونترال است. خطوط متعددی برای این منظور تعبیه‌شده و در ساعات مشخص‌شده، مسافران را با کمترین قیمت به مرکز شهر می‌رسانند. اگر می‌خواهید در طول سفر خود از وسایل حمل ‌و نقل در مونترال استفاده کنید، یک کارت 82 دلاری از فرودگاه مونترال خریداری کرده و تا پایان سفر هیچ هزینه اضافه‌تری پرداخت نکنید. علاوه بر اتوبوس، ایستگاه قطار نیز در فاصله چند کیلومتری تا فرودگاه قرارگرفته است. شما می‌توانید با استفاده از اتوبوس‌های خط 204 و یا اتوبوس‌های شاتل که وظیفه دارند مسافران را از فرودگاه به ایستگاه قطار برسانند، به این ایستگاه بروید.

دیدنی‌های مونترال

جاذبه‌های گردشگری مونترال متنوع و دیدنی هستند. گردشگری در این شهر شما را خسته نمی‌کند و تمام مدت سفر شما را پر خواهد کرد. حتی اگر برای شرکت در کنفرانس‌ها و جشنواره‌های مونترال به این شهر سفر کرده‌اید، از فرصت‌های ایجاد شده نهایت استفاده را برده و سری هم به دیدنی‌های مونترال بزنید. جاذبه‌های گردشگری مونترال متنوع و دیدنی هستند. گردشگری در این شهر شما را خسته نمی‌کند و تمام مدت سفر شما را پر خواهد کرد. حتی اگر برای شرکت در کنفرانس‌ها و جشنواره‌های مونترال به این شهر سفر کرده‌اید، از فرصت‌های ایجاد شده نهایت استفاده را برده و سری هم به دیدنی‌های مونترال بزنید. 
طبیعت زیبای مونترال در تمامی فصول سال در کنار کلیساها و ساختمان‌هایی که شهرت جهانی دارند و تعداد زیادی از جاذبه‌های گردشگری مونترال، شما را شیفته خود خواهند کرد. سعی کنید حتما برای سفر به مونترال برنامه‌ریزی داشته باشید تا از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. پیش از سفر، فهرستی از دیدنی‌های مونترال تهیه کنید و بر اساس علاقه خود اولویت‌بندی کرده و در مونترال به سراغ آن‌ها بروید.

  • کلیسای نوتردام
  • محله لی‌پلاتیو
  • موزه هنرهای زیبا
  • پارک مونت رویال
  • باغ گیاه‌شناسی
  • کلیسای سن ژوزف

غذا و رستوران در مونترال

مونترال رستوران‌های لوکس و غذاخوری‌های گران‌قیمتی دارد. البته در کنار تمامی این رستوران‌های مونترال، که عموما قیمت غذا در آن‌ها بالاست، رستوران‌های ارزان‌قیمت نیز وجود دارد. به‌ویژه در محله قدیمی مونترال می‌توانید به رستوران‌هایی دسترسی داشته باشید که غذاهای خوشمزه و ارزان‌تری ارائه می‌دهند. علاوه بر این سر زدن به فروشندگان غذاهای خیابانی در مونترال می‌تواند جذاب و البته به‌صرفه باشد. غذا در مونترال عمومی است؛ بدین معنا که نه‌تنها مونترال بلکه کشور کانادا، غذای خاص و معروفی به‌عنوان غذای کانادایی ندارد. درنتیجه منوی رستوران‌های مونترال برایتان آشنا است. اکثر این رستوران‌ها غذای بین‌الملل را در منو خود جای‌ داده‌اند.

خرید در مونترال

برای خرید در مونترال، می‌توانید به مراکز و خیابان‌های مختلفی سر بزنید. برخی از این مراکز خرید تنها به محلی برای تجمع برندهای معروف اروپایی و آمریکایی تبدیل‌ شده‌اند و تمامی محصولات اورجینال که عمدتا قیمت‌های بالایی دارند عرضه می‌کنند. علاوه بر این، بازارچه‌ها و مراکز خرید مشهور دیگری نیز در مونترال وجود دارد که بسته به فروشگاه‌های مختلف، قیمت کالا یا خدمات آن‌ها متفاوت است. Underground City،Centre Eaton de Montreal و بازار پلازا سن هوبرت از معروف‌ترین این پاساژها هستند.

دانستنی‌های مونترال

کانادا و جاذبه های دیدنی آن

کانادا و جاذبه های دیدنی آن

بهترین و معروف ترین هتل های کشور کانادا

بهترین و معروف ترین هتل های کشور کانادا

فستیوال و دیدنی‌های زمستانی کانادا

فستیوال و دیدنی‌های زمستانی کانادا

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل