ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به نیویورک

نیویورک به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای اقتصادی، فرهنگی و هنری جهان شناخته می‌شود. این شهر وسیع‌ترین شهر جهان است. سفر به نیویورک جذابیت‌های فراوانی برای شما به همراه خواهد داشت. از سر زدن به جاذبه‌های گردشگری این شهر گرفته، که برخی از آن‌ها سمبل و نمادی برای شهر نیویورک هستند، تا حضور در سینماها و موزه‌ها و گالری‌هایی که نظیر آن را کمتر در شهرهای دیگر جهان پیدا می‌کنید. سفر به نیویورک نیاز به برنامه‌ریزی دارد! این شهر بسیار بزرگ از 5 منطقه تشکیل شده است. مهم‌ترین و گران‌ترین منطقه منهتن است که بیشتر جاذبه‌های گردشگری نیویورک نیز در این منطقه قرار گرفته است. ساختمان‌های مهم تجاری آمریکا و جهان در این منطقه جای دارد و تصمیمات مهم اقتصادی جهان در طبقات مختلف این ساختمان‌ها شکل می‌گیرد. نیویورک از نظر جذب مهاجر، یکی از جذاب‌ترین شهرها بوده است. در حال حاضر از انواع ملل و فرهنگ‌های مختلف در این شهر ساکن‌اند و حتی محله‌هایی را نیز به نام خود ثبت کرده‌اند. سفر به نیویورک نه‌تنها سفر به شهری آمریکایی، بلکه سفر به شهری جهانی است که می‌توانید در آن ملل مختلف دنیا را در کنار هم مشاهده کنید که با صلح و دوستی زندگی خود را سپری می‌کنند. در حال حاضر دانشجویان زیادی از سراسر دنیا در بهترین دانشگاه‌های نیویورک مشغول به تحصیل هستند. در حال حاضر نیویورک وضعیت مناسبی از نظر جذب گردشگر داشته و امکانات و زیرساخت‌های مناسبی برای این منظور مهیا شده است. هتل‌ها، متل‌ها و هاستل‌های فراوانی در این شهر به چشم می‌خورند که پذیرای گردشگران هستند. علاوه بر این، وجود فرودگاه جان اف کندی نیویورک به‌عنوان یکی از برترین فرودگاه‌های جهان، حضور گردشگران، تجار، دانشجویان و اقتصاددانان را در این شهر سرعت می‌بخشد.

بهترین زمان سفر به نیویورک

نیویورک آب و هوای قاره‌ای دارد. در این آب و هوا زمستان‌های بسیار سرد و تابستان‌های گرم در انتظار ساکنین شهر است. بهترین زمان سفر به نیویورک از نظر آب و هوا، بهار و پاییز است. در این دو فصل آب و هوای معتدلی در شهر حکم‌فرماست و به همین علت گشت و گذار در شهر جذابیت بیشتری برای شما خواهد داشت. اگر عاشق شرکت در فستیوال‌ها و جشن‌ها مختلف هستید، بهترین زمان سفر به نیویورک کریسمس است. در این زمان جشن‌های آخر سال و شروع سال نو میلادی برپا می‌شود و به همین علت جذابیت‌های نیویورک افزایش پیدا می‌کند. اگر در کریسمس سفر به نیویورک را در برنامه خود قرار دهید، برنامه کاملی از تفریحات روزانه و شبانه خواهید داشت و جریان زندگی در این شهر را بهتر لمس می‌کنید. به‌طورکلی با توجه به نوع آب و هوای نیویورک بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در نیویورک، آب و هوا را بررسی کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا در انتخاب لباس‌هایی که قرار است با خود به همراه بیاورید نتیجه‌گیری بهتری داشته باشید. زمستان و تابستان هم می‌توانند بهترین زمان سفر به نیویورک باشند درصورتی‌که قبل از سفر از میزان دمای هوا و وضعیت جوی اطلاعات دقیق داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما نیویورک بهترین قیمت بلیط نیویورک بلیط هواپیما تهران نیویورک

خرید بلیط هواپیما نیویورک

برای خرید بلیط هواپیما نیویروک در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان نیویورک هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط نیویورک را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط نیویورک در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز نیویورک را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط نیویورک، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به نیویورک مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز نیویورک هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز نیویورک برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط نیویورک از آیتورز

خرید بلیط نیویورک از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط نیویورک از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز نیویورک را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت مسقط

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط نیویورک را مشاهده و بلیط پرواز ارزان نیویورک را خریداری کنید.

فرودگاه‌های نیویورک

دو فرودگاه اصلی در شهر نیویورک قرار گرفته است. به‌طور میانگین سالانه بیش از 60 میلیون مسافر از این دو فرودگاه تردد می‌کنند که نشان از شدت ورود و خروج مسافران به این شهر دارد. فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی معروف‌ترین فرودگاه و پر رفت و آمدترین فرودگاه نیویورک و در برخی سال‌ها در کل آمریکا بوده است. در مقابل فرودگاه لاگواردیا از حجم کمتری از مسافران میزبانی می‌کند. این فرودگاه کوچک بیشتر برای پروازهای داخلی کشور آمریکا به کار گرفته می‌شود و بیشتر رفت و آمدها از فرودگاه کندی است. علاوه بر این دو فرودگاه اصلی، فرودگاه لیبرتی نیوآرک که در ایالات نیوجرسی قرار گرفته، به علت نزدیکی به شهر نیویورک مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرودگاه جان اف کندی تا منطقه منهتن جنوبی 20 کیلومتر فاصله داشته و در جنوب شرقی این منطقه از شهر نیویورک قرار گرفته است. فرودگاه جان اف کندی از سال 1948 شروع به کار کرد و در ابتدا فرودگاه بین‌المللی نیویورک نامیده شد. از سال 1963 و بعد از ترور کندی رییس جمهور آمریکا، به یاد وی به این اسم تغییر نام پیدا کرد. این فرودگاه دارای 6 پایانه و 4 باند بزرگ برای فرود هواپیما است. تمامی استانداردها در ساخت پایانه‌ها و باند هواپیما رعایت شده است. شرکت‌های بزرگ هواپیمایی از قاره‌های مختلف دنیا در این فرودگاه به زمین می‌نشینند.

  • فرودگاه بین المللی جان اف کندی
  • فرودگاه بین المللی لاگواردیا

حمل و نقل در نیویورک

مشخص است شهری به وسعت نیویورک نیاز به یک سیستم حمل و نقل قوی دارد. اتفاقی که شهرداران نیویورک تمام تلاش خود را برای تحقق آن انجام داده‌اند. بهترین وسیله حمل و نقل در نیویورک، مترو است. مترو با 24 خط و نزدیک به 20 ساعت فعالیت، گزینه مناسبی است تا به مکان‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. در درجه اول استفاده از مترو نیویورک ممکن است گیج‌کننده باشد؛ اما می‌توانید از اپلیکیشن‌های مختلف که به‌عنوان راهنمای مترو هستند استفاده کنید تا در هنگام تغییر خط به‌منظور رسیدن به مقصد دچار سردرگمی نشوید. اتوبوس‌های شهری نیز گزینه دیگری هستند که به‌عنوان وسیله حمل و نقل در نیویورک مورد توجه هستند. برخی از این اتوبوس‌ها، اتوبوس‌های تندرو هستند و البته هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کنند. برای سوارشدن به مترو و اتوبوس باید 2.75 دلار بپردازید. تاکسی نیز گزینه همیشگی برای حمل و نقل در نیویورک است که هزینه نسبتا زیادی برای شما در بر خواهد داشت. بهتر است اگر می‌خواهید با خودرو جابه‌جا شوید از تاکسی‌های اینترنتی یا اوبر استفاده کنید. برای طی کردن فاصله 20 کیلومتری از فرودگاه جان اف کندی نیویورک تا منطقه منهتن نیز وسایل مختلفی تعبیه شده است. بهترین وسیله استفاده از قطارهایی هستند که با تابلو Air Train مشخص شده‌اند و شما را به‌صورت مستقیم به محله منهتن می‌رسانند. از آنجا نیز می‌توانید با استفاده از مترو به هر قسمت از شهر بروید. علاوه بر قطار، ون‌هایی که با نام GoAirLink و SuperShuttle مشخص شده‌اند، می‌توانند شما را تا منهتن برسانند. اتوبوس و تاکسی نیز برای این منظور وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

دیدنی‌های نیویورک

نیویورک شهری است با جاذبه‌های متنوع که سلیقه‌های مختلف را از خود راضی می‌کند. سر زدن به موزه‌های زیبا و جذاب، پارک‌های متفاوت و خاص و یا قدم زدن در خیابان‌های منهتن می‌تواند جذابیت زیادی برای شما داشته باشد. قطعا در سفر به نیویورک و سر زدن به جاذبه‌های گردشگری نیویورک، سری به برج آزادی که به‌نوعی سمبل کشور آمریکا به‌حساب می‌آید خواهید زد. دیدنی‌های نیویورک به همین موارد محدود نمی‌شود. گالری‌های هنری متعدد و محله زیبای چینی‌ها و مکزیکی‌ها، جذابیت خود را دارند. از کنار این جاذبه‌ها نیز که بگذرید، قطعا سر زدن به ساختمان‌های سر به فلک کشیده مثل امپایر استیت می‌تواند گزینه فوق‌العاده‌ای باشد. اگر در ایام کریسمس به این شهر سر بزنید، دیدنی‌های نیویورک چند برابر می‌شود. بازارچه‌ها و فستیوال‌های مختلف مدت‌زمان زیادی از سفر شما را به خود اختصاص خواهند داد.

  • ساختمان امپایر استیت
  • برج آزادی آمریکا
  • موزه فریک کالکشن
  • کلیسای جامع سنت پاتریک
  • خیابان براودوی
  • میدان تایمز

غذا و رستوران در نیویورک

رستوران‌های نیویورک در مناطق و محله‌های مختلف این شهر، حال و هوای خود را دارند. وقتی به محله چینی‌ها در منهتن بروید حتی اگر بهترین رستوران را نیز برای صرف غذا در نیویورک انتخاب کنید، حس و حال سنتی خود را دارد. این در حالی است که در همین منطقه و در محله‌های دیگر شهر، رستوران‌های نیویورک به‌صورت لوکس و لاکچری با قیمت‌های بسیار بالا وجود دارند. بهتر است قبل از اینکه به یک رستوران مراجعه کنید، حتما اطلاعات بیشتری از آن بدست آورید تا هم از کیفیت غذا مطمئن شوید و هم قیمت منو غذایی را بدانید. تنوع غذا در نیویورک بسیار زیاد است. فست‌فودها و رستوران‌های زنجیره‌ای همگی در این شهر شعبه دارند و برخی نیز اصلا از همین شهر شروع کرده‌اند. علاوه بر این امتحان غذا در نیویورک از غذاخوری‌های خیابانی، خود به‌نوعی از جاذبه‌های گردشگری محسوب می‌شود که جذابیت زیادی برای شما خواهد داشت. حتما به نوع غذا و سازگاری آن با مزاج خود توجه کنید. به‌ویژه اگر به سراغ رستوران‌های مکزیکی می‌روید، محتویات غذا را کامل بخوانید تا مشکلی نداشته باشید.

خرید در نیویورک

مراجعه به مراکز خرید در نیویورک خود از بهترین تفریحاتی است که می‌توانید در این شهر به آن دسترسی داشته باشید. برندهای مختلف در مراکز مختلف خرید قرار گرفته‌اند. بهترین مکان برای خرید برندهای معتبر آمریکایی، مراکز خرید در نیویورک است؛ چرا می‌توانید از اصل بودن آن‌ها اطمینان حاصل پیدا کند. البته مشخص است که هزینه خرید از برندها بسیار زیاد است؛ اما اگر قصد خرید از برندهای آمریکایی را دارید، از فرصت حضور در نیویورک استفاده کنید و خرید خود را انجام دهید. مراکز خرید در نیویورک، علاوه بر فروشگاه مراکز تفریحی مختلفی مثل شهربازی، کافه، رستوران و حتی کلاب‌های گوناگون را در خود جای‌داده‌اند تا تنها برای خرید به آن‌ها مراجعه نکرده باشید و از دیگر امکانات نیز استفاده کنید. علاوه بر این مراکز، بازارهای سنتی به‌ویژه بازارهای ملل مختلف می‌تواند برای شما جذاب باشد. در منطقه منهتن بازارهای هفتگی نیز برپا می‌شود و اجناس قیمت مناسبی دارند. در هنگام خرید در نیویورک باید به میزان مجاز بار و همچنین قوانین خروج اجناس از آمریکا توجه داشته باشید. علاوه بر این ممکن است برخی از کالاها ممنوعیت خروج برای ایرانیان داشته باشند که بهتر است برای کاهش حساسیت، از این کالاها خرید نکنید.

دانستنی‌های سفر

5 جاذبه‌ دیدنی دوحه پایتخت مدرن قطر

5 جاذبه‌ دیدنی دوحه پایتخت مدرن قطر

جاذبه‌های تفریحی قطر؛ میزبان جام جهانی 2022

جاذبه‌های تفریحی قطر؛ میزبان جام جهانی 2022

هواپیمایی قطر؛ بهترین ایرلاین خاورمیانه و جهان

هواپیمایی قطر؛ بهترین ایرلاین خاورمیانه و جهان

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل