ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;
وین

درباره وین

مناظر شهری و ساختمان های باروک و کاخ های امپریالیستی همگی صحنه ای از شاهکارهای هنری در وین است. گوش سپردن به شگفتی ها و موسیقی های شاهکار این شهر در کنار قهوه خانه ها و لذت بردن از مکان های شلوغ و پرهیجان در وین می تواند تجربه و خاطره ای منحصر به فرد از طراحی هنری و شگفت انگیز این شهر برایتان به جا بگذارد. معماری امپریالیسم، موزه های شگفت انگیز، موسیقی های هیجان انگیز و شهرت فراوان نوشیدنی ها و رستوران های این شهر می تواند وین را به مقصدی مناسب برای گذراندن تعطیلات تبدیل کند.

آب و هوای وین

وین از شهرهای چهار فصل و سرسبز کشور اتریش به شمار می رود. آب و هوای این شهر نسبتا معتدل است و حتی در خشک ترین ماه های سال نیز در وین باران می بارد. با سفر به وین در تابستان شاهد بارندگی های نسبتا زیاد به همراه هوایی ملایم خواهید بود. زمستان های وین سرد و با سفر بین ماه های دسامبر تا مارس می توانید سفری خاطره انگیز با بارش برف را تجربه کنید.

بهترین زمان سفر

به علت زمستان های سرد وین، گردشگران ماه های تابستانی را برای سفر به وین و لذت بردن از آب و هوای گرم این شهر انتخاب می کنند. می توان سفر از سپتامبر تا اکتبر و از ماه آوریل تا ماه مه را مناسب ترین زمان برای سفر به وین در نظر گرفت. زیرا ماه های ژوئن و آگوست جز ماه های پرگردشگر این شهر محسوب می شوند که این امر هزینه های سفر و اقامتگاه ها را بسیار افزایش می دهد. گردشگران زیادی از سراسر دنیا فصل پاییز و بهار را به علت معتدل بودن آب و هوا برای سفر به وین انتخاب می کنند.

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل