ناحیه کاربری
;

خرید بلیط هواپیما

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما خارجی و داخلی از تمامی ایرلاین‌های معتبر و بین المللی ایران و جهان

رزرو هتل خارجی

بهترین قیمت رزرو هتل خارجی با امکان مقایسه قیمت اتاق‌ها و هتل‌های مختلف و رزرو کارت شتاب

تور مسافرتی

تور مسافرتی ارزان برای شهرهای توریستی و ارائه پکیج بلیط هواپیما و رزرو هتل برای تمامی کشورها

خرید بلیط هواپیما خارجی از ایرلاین های معتبر بین المللی

خرید بلیط پرواز خارجی با بهترین و ارزان‌ترین قیمت با پرداخت ریالی و از طریق کارت‌های شتاب در آیتورز فراهم شده است تا مسافران بلیط پرواز خود را از ایراین‌های معتبر داخلی و خارجی خریداری کنند. خرید بلیط بریتیش ایرویز، قطر ایرویز، امارات، آلیتالیا، ترکیش ایرلاین، ایژین، مالزی ایرلاینز، فلای دبی، ایرفلوت، ایران ایر، ماهان، قشم ایر به راحتی ممکن شده است. خرید بلیط خارجی هواپیما در آیتورز در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود و تمامی بلیط‌های هواپیما از جمله بلیط چارتر، بلیط سیستمی و بلیط لحظه آخری پیش روی شما قرار می‌گیرد تا خرید بلیط ارزان خارجی برای شما ساده‌تر از همیشه انجام شود.

در آیتورز به‌راحتی می‌توانید قیمت بلیط پرواز خارجی را مقایسه کنید و پیشنهادات مختلف از ایرلاین‌های خارجی و داخلی را ببینید تا از میان آنها بهترین قیمت بلیط هواپیما را انتخاب کنید. فیلتر کردن و مرتب‌سازی بلیط ها برا اساس قیمت پرواز خارجی امکان دیگری است که آیتورز فراهم کرده تا در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین پرواز خارجی ارزان را رزرو کنید.

خرید بلیط پرواز استانبول، بلیط دبی، بلیط هواپیما ونکوور، بلیط هواپیما تورنتو، بلیط نیویورک، بلیط هواپیما لندن، بلیط هواپیما مسکو، بلیط پرواز رم، بلیط پاریس، بلیط هواپیما بانکوک، بلیط برلین، بلیط دوسلدورف، بلیط کوالالامپیور، بلیط هواپیما واشینگتن و بلیط هواپیما خارجی ارزان برای بسیاری دیگر از شهرهای جهان برای مسافران در آیتورز فراهم شده است.

خرید بلیط داخلی کشورهای خارجی نیز با پرداخت ریالی و کارت شتاب فراهم شده است تا بلیط پروازهای داخلی اروپا و آمریکا و دیگر کشورهای خارجی را در هر کجای دنیا خریداری کنید؛ دیگر نیازی نیست حتما پرواز شما از مبدا تهران و یا به مقصد تهران باشد بلکه هر شهری در اروپا، آمریکا و یا کشورهای آسیایی می‌تواند مبدا یا مقصد شما باشد.

ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما خارجی از آیتورز

خرید بلیط پرواز خارجی با کارت های عضو شتاب

رزرو آنی تیکت پرواز خارجی و دریافت آنی تیکت

جستجو و مقایسه پرواز خارجی ایرلاین‌های مختلف

فیلتر کردن و مرتب سازی نتایج جستجو پروازهای خارجی

خرید پروازهای داخلی کشورهای خارجی از سراسر جهان

خرید بلیط هواپیما برای تمامی شهرهای توریستی همچون استانبول، آنتالیا، تفلیس، دبی، بالی و ...

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل
;