ناحیه کاربری

بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما برای هر شخصی که قصد سفر دارد خوشایند است؛ چون با خرید بلیط ارزان می‌تواند هزینه‌های سفر خود را کاهش دهد و پول آن را به کار دیگری اختصاص دهد؛ به همین دلیل بسیاری از مسافرانی که به دنبال خرید بلیط هواپیما هستند، سعی می‌کنند بلیطی با قیمت مناسب پیدا کنند.
برای خرید بلیط ارزان قیمت باید بدانید قیمت کدام یک از شرکت‌های هواپیمایی ارزان‌تر است و در کدام یک از روزهای هفته و ساعات روز بلیط ارزان هواپیما راحت‌تر پیدا می‏شود. این نکته را نباید فراموش کرد که بلیط ارزان فقط مختص مسیرها و پروازهای داخلی نیست و برای بسیاری از پروازهای خارجی نیز می‌توان بلیطی با قیمت مناسب پیدا کرد و حتی با پرداخت هزینه‌ای کمتر از پروازهای داخلی به سفر خارجی رفت.
ارزان‌ترین قیمت بلیط فقط برای پروازها سیستمی نیست و در پروازهای چارتری نیز می‌توانید بلیطی با قیمت مناسب پیدا کنید. برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما کافیست چند روز قبل از تاریخ سفر در ساعات مختلف روز، پروازهای مسیر مورد نظرتان را جستجو کنید و تغییرات قیمت بلیط‌ها را زیر نظر داشته باشید. معمولا پروازهایی که در روزهای میانی هفته انجام می‌شوند قیمت ارزان‌تری دارند و پروازهایی که در روزهای پایانی و ابتدای هفته انجام می‏شوند، گران‌تر هستند.

بلیط ارزان چارتری

یکی از راه‌های خرید بلیط ارزان هواپیما، خرید بلیط پروازهای چارتری است که به دلیل فروش نرفتن تمام بلیط‌ها با کاهش قیمت مواجه می‏شوند. البته بلیط پروازهای چارتری همیشه ارزان نیست و برعکس قیمتی بیشتر از بلیط پروازهای سیستمی دارند؛ ولی گاهی اوقات به راحتی می‌توان بلیط ارزان چارتری پیدا کرد.
برای خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان بهتر است سفر خود را به فصول کم سفر سال مثل پاییز و زمستان موکول کنید و به جای خرید بلیط در تعطیلات پایان هفته، بلیط خود را در روزهای میانی هفته رزرو کنید. با این کار شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان قیمت چارتری خواهید داشت؛ حتی ممکن است قیمت تمام شده بلیط چارتری از قیمت بلیط هواپیمایی، که به صورت سیستمی و رسمی فروخته می‌شود، کمتر است.

بلیط ارزان لحظه آخری

اگر عجله‌ای برای سفر کردن ندارید و می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما بیشتر صبر کنید این فرصت برای شما فراهم است تا بلیط ارزان لحظه آخری پیدا کنید. بلیط لحظه آخری بلیطی است که در آخرین ساعات باقی مانده به پرواز، کاهش قیمت شدیدی پیدا می‌کنند و مسافرانی که تا آخرین لحظه صبر کرده باشند، می‌توانند با قیمت بسیار مناسبی بلیط خود را تهیه کنند.
البته باید توجه داشته باشید قیمت بلیط هواپیما همیشه در آخرین لحظه هم کم نمی‏شود و حتی ممکن است با افزایش هم روبه‌رو شود؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم از چند روز قبل قیمت بلیط‌های هواپیما را زیر نظر بگیرید و اگر بلیطی با قیمت مناسب و ارزان پیدا کردید در خرید آن شک نکنید و منتظر خرید بلیط لحظه آخری ارزان نمانید. 

بلیط ارزان هواپیما داخلی

مسافرانی که قصد سفر به شهرهای داخل کشور را دارند به راحتی می‌توانند از آیتورز بلیط ارزان هواپیما پیدا کنند. بلیط ارزان هواپیما کیش، بلیط ارزان هواپیما مشهد، بلیط ارزان هواپیما تهران، بلیط ارزان هواپیما زاهدان، بلیط ارزان هواپیما اهواز و بلیط ارزان سایر شهرها همه روزه در سایت آیتورز قابل خریداری است.

بلیط ارزان هواپیما خارجی

بلیط‌ ارزان قیمت هواپیما تنها مختص پروازهای داخلی نیست بلکه بلیط هواپیماها و پروازهای خارجی را هم می‌توان با قیمت ارزانی خرید. علاوه بر شرکت‌های هواپیمایی که به داشتن بلیط ارزان قیمت شهرت دارند، شرکت‌های هواپیمایی خارجی معتبری نیز هستند که بلیط خود را با تخفیف می‌فروشند یا بنا به دلیلی قیمت بلیط پروازهای خارجی خود را کاهش می‌دهند. در آیتورز این امکان وجود دارد تا قیمت بلیط هواپیمای خارجی در مسیرهای مختلف پروازی را مشاهده کنید و به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

راحت‌ترین راه برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما، جستجو در سایت آیتورز است که قیمت تمامی مسیرهای پروازی با بهترین قیمت را به شما نشان می‌دهد و امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را فراهم می‌کند.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کافیست تا نام مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود را در آیتورز وارد کنید تا تمامی پروازهای موجود در تاریخ انتخابی شما نمایش داده شوند، سپس با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط خود را رزرو کنید، هزینه آن را بپردازید و پرینت آن را تحویل بگیرید.