ناحیه کاربری

به سبک خودتان سفر کنید .

جهان امروز ، جهان تغییرات عظیم، ریشه ای، و پیشرفت های بزرگ است. هر صبح، با طلوع خورشید می توانیم انتظار جهشی دیگر در عرصه ی تکنولوژی را داشته باشیم؛ پیشرفتی خارق العاده که برای بشریت فرصت هایی را فراهم نموده است که شاید باور آن در گذشته ای نه چندان دور محال و ناممکن می نمود. تحولات عظیمی که در صنعت گردشگری در ده ساله ی اخیر در سراسر جهان به وقوع پیوسته است اثبات می نماید که این صنعت در مواجهه با این تغییرات بسیار منعطف بوده، و تا چه میزان پیشرفت های تکنولوژیک می تواند آن را دگرگون سازد. بدون تردید متفاوت عمل کردن و تلاش برای دسترسی به منابع بین المللی برای بهره گیری از این پیشرفت تکنولوژیک، رمز عبور کردن از همکاران در این عرصه است . بدین معنا، هلدینگ بین المللی آیتورز (iTours) با بهره گیری از پیشرفت های تکنولوژیک در این عرصه و روابط قوی و مستحکم بین المللی خود، موفق به تولید سیستم رزرواسیون آنلاین بلیط و هتل با ویژگی های منحصر به فرد گردیده است که قابل رقابت و هم تراز با سیستم های رزرواسیون آنلاین در سراسر جهان می باشد.

هلدینگ آیتورز با ثبت فعالیت تجاری خود در کشور نروژ در سال 1995 شروع به کار نمود. این هلدینگ با بهره گیری از استانداردها،منابع و دسترسی های بین المللی به سرعت توانست با ارائه خدماتی خاص و مطلوب، جایگاه خود در این صنعت را در میان رقبای اروپایی و آمریکایی خود پیدا کرده و در حال حاضر دارای شعب فعال در سراسر دنیا اعم از آمریکا ، دانمارک ، فلاند ، کره جنوبی و ... با "یاتا" کد " 60210964" می باشد .این شرکت در سال 1381 فعالیت رسمی خود را در قالب هلدینگی با نام پدیده 81 با چهار حوزه فعالیت در زمینه صرافی (exchange ) انواع پرداخت آنلاین، ارائه انواع خدمات رزرو بلیط ، هتل ، پکیج و سایر خدمات مربوط به سفر و مجموعه آی تی و فناوری اطلاعات (iTours) به منظور خلق انواع سیستم های نرم افزاری به روز مربوط به امور فوق الذکر، در ایران آغاز نمود. ورود مجموعه ای بین المللی و صاحب نام در حوزه گردشگری به خاورمیانه، بالاخص ایران، با شعبات فعال و نام دار در سراسر جهان ،نوید بخش حرکتی بزرگ در صنعت توریسم و گردشگری ایران است. این هلدینگ با بهره وری از جوانان نخبه ی ایرانی، در کنار مهندسین نام آشنای بین المللی در کشورهای متفاوت؛ اعم از سوئد و استرالیا، کار خود را در ایران توسعه داده است. ما امروز مفتخریم که پس از سال ها کار مداوم ، موفق به راه اندازی سیستمی شده ایم با دسترسی نامحدود برای رزرو بلیط هواپیما به سرتاسر دنیا با دسترسی به برترین ایرلاین ها؛ صدور آنی واچر هتل از ایران به اقصی نقاط جهان؛ و ارائه انواع خدمات سفر، شامل دریافت ویزا، انواع بیمه نامه های اختصاصی ِ سفر، ترانسفر فرودگاهی، کروزهای متفاوت شهری، اجاره خودرو، خدمات CIP و ارائه پکیج های متنوع و انعطاف پذیر هتل و پرواز ... . با توجه به ماهیت بین المللی این هلدینگ، امکان دسترسی های مستقیم و ارتباط با بزرگترین سیستم های رزرواسیون و توزیع جهانی برای مجموعه ما فراهم شده است. این موفقیت به واسطه ی دسترسی ها و پیشینه ی درخشان مجموعه و فعالیت 20 ساله ی آن در قلب اروپا، آمریکا و آسیا ،و رقابت با صاحب نامان جهانی این عرصه میسر گشته است. آیتورز به دلیل بهره وری از تکنولوژی روز و منحصر به فرد، باعث شده است تا ارائه خدمات فوق با تضمین قیمت ، گارانتی کیفیت و در هر زمانی به صورت آنلاین امکان پذیر گردد .تفاوت ما با همکارانمان در نحوه ارائه خدمات ما با بهره گیری از سیستمی است که در 5 سال گذشته به صورت متوالی و بی وفقه در حال تولید و گسترش بوده است. امروز ما به پشتوانه ی تلاش، قدمت در این صنعت و حضور در عرصه ی جهانی و بین المللی؛ و فعالیت در طی سالیان متمادی ، با نگاه به آینده ای روشن، این سیستم را به تمام کسانی که طالب بهره مندی از انواع خدمات به روز، آسان و با کیفیت سفر هستند معرفی می نماییم.

ما همواره قدردان امکاناتی هستیم که تکنولوژی در اختیارمان قرار می دهد.ما با بهره گیری صحیح از این امکانات و تلاش بی وقفه تیم فنی این هلدینگ، موفق شده ایم گامی بزرگ در این صنعت برداشته و خدماتی ارزشمند به هموطنان خود ارائه دهیم.